Arduino ile nasıl button box yapımı

sami yıldızz

Hectopat
Yer
ANKARA
Arkadaşlar ben direksiyon setim için button box istiyorum fakat malzemeleri nelerdir çok bilmiyorum. Bir de bağlantılarını nasıl yapacağım? Yazılımını sanırım biliyorum sadece joystick olarak okutuyoruz Arduino'yu bilgisayara bildiğim kadarıyla yanlışım varsa düzeltin. Button box 5 tane düğme, 1 tane sağ ve sol sinyal için toggle Switch ve bir tane kontak yapmak istiyorum. Bunların linklerini bana mümkün olduğunca aynı link üzerinden verir misiniz rica etsem?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi birşey mi yapacaksınız?

youtube'da bununla alakalı birçok kaynak mevcut;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buyrun Türkçe'si bile var.
Evet ama o videodaki joystick kartı türkiyede yok varsada çook pahalı.
Bir sorum olucak. Ben direksiyon setimi arduino pro microya yaptım. Bu button box ı aynı arduino pro microya yapabilir miyim yoksa farklı bir tane almak zorunda mıyın?
Neyse arkadaşlar şimdi button box yapmaktan vazgeçtim. Bana sadece sinyal kolu yeterli onu nasıl yaparım. Daha doğrusu bağlantılarını nereye yapıcağım o toggle switch üzerinden?

Yeni konular

Geri
Yukarı