Arduino set tavsiyesi

Sepette sınır varsa motor olmasa da olabilir. Eğer bu işlere yeni başlıyorsanız alabilirsiniz ama. Eğer bütçe varsa alın RFİD ile Servo'yu. Bu arada gelecekte havya ve lehim gerekecektir ama şu anlık gerek yok diye düşünüyorum. Beğendikçe malzeme siparişi verirsiniz. Öncelikle ihtiyaçlara odaklanın. Servo ve RFID ilk aşamada pek gerekmeyecek. Arduino'yu mBlock üzerinden mi kodlayacaksınız Arduino IDE üzerinden mi?

Hocam attığınız listedekilerin siparişini verdim. Yardımlarınız için teşekkürler. RFID de aldım.
O zaman bu sensörler şu anlık size yetecektir. Servoları sonra alırsınız. Yani bu sensörleri tanıdıktan sonra.
Hocam iyi ki hazır set almamışım . Kazıklanırdım sayenizde daha fazla proje yapabilirim teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bu da çok mantıklı bir fikir. Aklınızda bir proje varsa ona uygun malzeme bakabilirsiniz.
hocam acil bakarmısınız
esp 8266 firmware güncelleme yapacağım tüm bağlantıları doğru yaptım ama ardunioyu taktığım gibi mavi ışık 1 kere yanıyor birdaha yanmıyor kafayı yiyeceğim lütfen yardım edin

Hocam siz ESP8266 bağlantılarını bilirseniz bana söyleyebilir misiniz?
YouTube'da 10 tane video izledim ama olmadı.

Acil değilse biraz bakayım, ezberimde yok bağlantılar. Bugün akşama kadar yazarım.

Arduino normalde düzgün çalışıyor mu? Yoksa her şeyde sıkıntı mı var? Bozuk olduğunu düşünüyorsanız iade ya da değişim de yapabilirsiniz, @Affansen'in dediğine göre o firma bu konuda iyimiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı