Arduino UNO ile Bluetooth kontrollü araç yapımı

kitty_assassin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Night City
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhabalar. Elimde Arduino UNO, 4 adet DC motor, L298n motor kontrolcü, HC-05 Bluetooth modülü, 9V pil ve gerekli kablolar var fakat asla 4 motoru aynı anda çalıştıramıyorum. Bu materyaller ile yapılabilecek bir RC arabanın şeması ve kodları var ise bana yardımcı olabilir misiniz? Ödevim ve çarşamba günü teslim etmem gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar. Elimde Arduino UNO, 4 adet DC motor, L298n motor kontrolcü, HC-05 Bluetooth modülü, 9V pil ve gerekli kablolar var fakat asla 4 motoru aynı anda çalıştıramıyorum. Bu materyaller ile yapılabilecek bir RC arabanın şeması ve kodları var ise bana yardımcı olabilir misiniz? Ödevim ve çarşamba günü teslim etmem gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.
Bunun nedeni voltaj yetersizligi olabilir. L293D'ye ek olarak pil baglaniyor diye biliyorum.

Merhaba. Elimde Arduino UNO, 4 adet DC motor, L298n motor kontrolcü, HC-05 Bluetooth modülü, 9V pil ve gerekli kablolar var fakat asla 4 motoru aynı anda çalıştıramıyorum. Bu materyaller ile yapılabilecek bir RC arabanın şeması ve kodları var ise bana yardımcı olabilir misiniz? Ödevim ve çarşamba günü teslim etmem gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

L298n i 12v ile ayrı besle ve Arduino ile L298N'nin GND hatlarını birleştir.

Geri
Yukarı