Arduino UNO ile ne yapılır?

1tuz

Hectopat
Radar yapayım diyorum döndürecek stervo motor yok. Uzaktan kumandalı şeyleri unutun batarya alacak param yok, e bakıyorum bari diyorum potansiyometre ile ucuş simülasyonu, direksiyon seti falan yapayım UNO desteklemiyor (leonardo lazım). Yahu ben LED yakıp LED mi söndüreceğim sürekli? Yardım edin.

Tek başına yapılacak çok şey yok, zaten bu LED sökme/takma sırf programlamayı öğrenmek için. Gayet iyi öğrendiğinizi düşündüğünüzde diğer şeylere geçiş yaparsınız.

Radar yapayım diyorum döndürecek stervo motor yok. Uzaktan kumandalı şeyleri unutun batarya alacak param yok, e bakıyorum bari diyorum potansiyometre ile ucuş simülasyonu, direksiyon seti falan yapayım UNO desteklemiyor (leonardo lazım). Yahu ben LED yakıp LED mi söndüreceğim sürekli? Yardım edin.

Ben seri port üzerinden potansiyometre verisi gönderip. Bilgisayarda başka bir uygulamadan o veriyi mapleyip joystick gibi kullanmıştım. Deneyebilirsin sen de.

Arduino ile yapabilecekleriniz bilginiz ve hayal gücünüzle sınırlı tabii bir de malzemeleriniz ile.

Eğer öğrenmek istiyorsanız robo90'nın Arduino kursu tam size göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı