Arduino upload error

Berkay Bayrak

Femtopat
Daha fazla  
Avrdude: stk500_getsync() attempt 7 of 10: not in sync: resp=0x2e

Upload error: Failed uploading: Uploading error: Exit status 1
Bu hatayı aldım.
Arduino'da brushless motor kontrol etmeye çalışıyordum. Ama yükleme yapamadı karta sürücüleri yükledim, Arduino'nun her şeyi tam ama sorun ne çözemedim.

Yüklenirken şu yazıyordu komut yolunda.
Sketch uses 2044 bytes (6%) of program Storage space. Maximum is 30720 bytes.
Global variables use 52 bytes (2%) of dynamic Memory, leaving 1996 bytes for local variables. Maximum is 2048 bytes.

Bu arada 2 kart kullanıyorum biri Arduino Nano bırı UNO ve ikisinde de aynı hatayı alıyorum. Bence sorun uygulamada kod dogru, kurulumlar tamam ama sonuç yok.

Bu arada Arduino2.0 ve Arduino1.8 denedim ve aldıgım farklı farklı sorunlar, bu arada aygıt yöneticisi>diğer aygıtlar da Arduino gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• 20221019_174821.jpg
    20221019_174821.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:

Avrdude: stk500_getsync() attempt 7 of 10: not in sync: resp=0x2e

Upload error: Failed uploading: Uploading error: Exit status 1
Bu hatayı aldım.
Arduino'da brushless motor kontrol etmeye çalışıyordum. Ama yükleme yapamadı karta sürücüleri yükledim, Arduino'nun her şeyi tam ama sorun ne çözemedim.

Yüklenirken şu yazıyordu komut yolunda.
Sketch uses 2044 bytes (6%) of program Storage space. Maximum is 30720 bytes.
Global variables use 52 bytes (2%) of dynamic Memory, leaving 1996 bytes for local variables. Maximum is 2048 bytes.

Bu arada 2 kart kullanıyorum biri Arduino Nano bırı UNO ve ikisinde de aynı hatayı alıyorum. Bence sorun uygulamada kod dogru, kurulumlar tamam ama sonuç yok.

Bu arada Arduino2.0 ve Arduino1.8 denedim ve aldıgım farklı farklı sorunlar, bu arada aygıt yöneticisi>diğer aygıtlar da Arduino gözükmüyor.
Tools ► Serial Port doğru portuseçtiğine emin ol. Ayrıca nano ve uno nun kodları değişebiliyor birinde çalışan kod diğerinde çalışmayabilir.

Tools ► Board doğru kartı seç.
Kütüphaneleri kontrol et.

Yeni konular

Geri
Yukarı