ARGB desteği olmayan anakarta ARGB sıvı soğutma takılır mı?

Evet takılır, ARGB kontrolcü ile kumanda üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Hocam üst kısma takacağım ben GT301 kasada radyatör desteği ASUS'un sitesinde yok ama kasada var herhalde aşağıdaki konuya bakın.

Kasanıızın üst tarafındaki delikler genişlemesine uzunsa, radyatörü ileri geri konumlandırıp rahat takılıabilir, ama eğer sadece normal delikise sıkıntı olabilir,

Kasanıızın üst tarafındaki delikler genişlemesine uzunsa, radyatörü ileri geri konumlandırıp rahat takılıabilir, ama eğer sadece normal delikise sıkıntı olabilir,
bu şekilde umarım net çıkmıştır

Üst tarafa uygun bir vidayla monte edebilirsin muhtemelen adam o şekilde anlatmış sıvı soğutucu kullanmadım hiç bilmiyorum.

Sizden bağlantı yardımını alsam tamamdır montajını halledebilirim sanırım.

Dosya Ekleri

• IMG_20230407_235521.jpg
    IMG_20230407_235521.jpg
    225,6 KB · Görüntüleme: 21
Bu şekilde umarım net çıkmıştır.

1680901054063.png

Her güç kaynağında bu olur attığım linkteki ARGB dönüştürücü de SATA Power kısmı var.

1680901094102.png

Bu şekilde bu ikisini birbirine bağlayacaksın.

1680901114090.png

Attığım linkteki dönüştürücüde erkek ARGB pin var onu soğutucundaki dişi kabloya bağlayacaksın daha sonra PSU'ya bağladığın SATA sayesinde ışık gelir.

Bu şekilde umarım net çıkmıştır.

Takılır sorunsuz, radyatörü o delikler üzerinde ileri geri oynatıp rahatça montajını yapabilirsiniz, benim eski kasamda 240mm radyatör desteği vardı fakat anakart büyük olduğı için radyatör anakarta çarpıyordu ve delikler normal delik olduğu için ileri geri yapamıyordum, yeni kasa almak zorunda kaldım.

Takılır sorunsuz, radyatörü o delikler üzerinde ileri geri oynatıp rahatça montajını yapabilirsiniz, benim eski kasamda 240mm radyatör desteği vardı fakat anakart büyük olduğı için radyatör anakarta çarpıyordu ve delikler normal delik olduğu için ileri geri yapamıyordum, yeni kasa almak zorunda kaldım.

ATX kasa umarım RAM'ler değmez soğutucuya.

Adata XPG 2x8 3200MHz RAM

Eki Görüntüle 1731377

Her güç kaynağında bu olur attığım linkteki ARGB dönüştürücü de SATA Power kısmı var.

Eki Görüntüle 1731378

Bu şekilde bu ikisini birbirine bağlayacaksın.

Eki Görüntüle 1731379

Attığım linkteki dönüştürücüde erkek ARGB pin var onu soğutucundaki dişi kabloya bağlayacaksın daha sonra PSU'ya bağladığın SATA sayesinde ışık gelir.

Bu uyar mı?

Geri
Yukarı