ARGB desteklemeyen anakarta ARGB RAM soğutucu takmak

Bütçe
1500

designerworld

Femtopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Video Editörü
Merhaba arkadaşlar, ben sizden bir öneri tavsiye isteyecektim. Bu RGB RAM soğutucusunu almaya karar verdim anakart üzerinde aşağıda resimde gözüktüğü gibi anakart soketleri ile adreslenebilir RGB desteği mevcut ışıkları değiştirmek için. Ama benim anakartım ASUS B450M Dragon ARGB desteği yok maalesef alsam nasıl yapabilirim bu işi bir yolu var mı? Yoksa kafayı sıyırıp anakart alacağım.

Dosya Ekleri

• AK-MX248-icgorsel_06.jpg
    AK-MX248-icgorsel_06.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 58
Hocam merhaba, anakartınızda 4 RAM slotu varsa sattığım ürünü tavsiye ederim. Link.

Teşekkürler düşünmüyorum.
Alakası yok, harici ARGB kontrolcüler var onları satın alıp kullanabilir.
onu bende düşündüm usta da fanlar için kontrolcü sıvı soğutma için kontrolcü her yer kablo oldu başka bir çözümü var mı diye baktım da yokmuş anakart bakıyorum şimdi

Teşekkürler düşünmüyorum.

onu bende düşündüm usta da fanlar için kontrolcü sıvı soğutma için kontrolcü her yer kablo oldu başka bir çözümü var mı diye baktım da yokmuş anakart bakıyorum şimdi
Anakart alsan bile en az orta seviye alman lazım. Onlarda da 1 tane ARGB girişi oluyor, ilerde başka bir şey eklemek istersen sıkıntı olabilir.

Anakart alsan bile en az orta seviye alman lazım. Onlarda da 1 tane ARGB girişi oluyor, ileride başka bir şey eklemek istersen sıkıntı olabilir.

Hocam merhaba şimdi anakart değiştiririm ama DDR5 anakart'a geçmek daha mantıklı çıkacak yakında MSI ARGB dönüştürücülerini bilirsiniz kumandalı onu alsam kasa fanları ve sıvı soğutucu fanlarına ona bağlasam bir sıkıntı yaratır mı sizce?

Hocam merhaba şimdi anakart değiştiririm ama DDR5 anakart'a geçmek daha mantıklı çıkacak yakında MSI ARGB dönüştürücülerini bilirsiniz kumandalı onu alsam kasa fanları ve sıvı soğutucu fanlarına ona bağlasam bir sıkıntı yaratır mı sizce?
Hiçbir sıkıntı yaratmaz, güzel bir kontrolcü alıp keyfinize bakın. Gereksiz harcama yapmaya gerek yok. Bana kalırsa kaliteli harici kontrolcüler anakarttan daha iyi seçenekler sunuyor.

Hiçbir sıkıntı yaratmaz, güzel bir kontrolcü alıp keyfinize bakın. Gereksiz harcama yapmaya gerek yok. Bana kalırsa kaliteli harici kontrolcüler anakarttan daha iyi seçenekler sunuyor.
Ben de aynı durumdan muzdaribim. Nasıl bir kontrolcü önerebilirsiniz?

Geri
Yukarı