ARGB fan titriyor

ExarKun

Hectopat
Ekran kartı
Gigabyte Eagle RTX 4060 Ti
Anakart
MSI B550 TOMAHAWK
İşlemci
Ryzen 5 5600
Konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama sorunum başlıktaki gibi arkadaşlar. CPU soğutucu fanımdaki ARGB, MSI Mystic Light üzerinden ayarlamama ve hatta kapatmama rağmen flash çakmış gibi çakıyor. Daha önce bu durumu yaşamış olan var mı? PSU ile alakası var mıdır? PSU: Sharkoon 750W Gold+

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İçinde 8 tane LED var hepsi bağımsız ayarlanabiliyor. Normal RGB fanlar her fan sadece 1 renk yanarken bunlarda her fanda 8 ayrı renk yanabiliyor.

Yanlış bilgi vermeyin. RGB fanlar ne kadar renk modu varsa o kadar ayarlanabilir. ARGB fanlar ise zevke göre ayarlanabilir. 8 ayrı renk konusu muhtemelen doğrudur. Nasıl olsa 6 rengin birleşimi beyazı veriyor.

Yanlış bilgi vermeyin. RGB fanlar ne kadar renk modu varsa o kadar ayarlanabilir. ARGB fanlar ise zevke göre ayarlanabilir. 8 ayrı renk konusu muhtemelen doğrudur.
Hayır doğru söylemiş. ARGB fanlarda anakartının da desteği varsa istediğin ledi kafana göre ayarlayabilirsin. Bu RGB fanlarda mümkün değildir.

Yanlış bilgi vermeyin. RGB fanlar ne kadar renk modu varsa o kadar ayarlanabilir. ARGB fanlar ise zevke göre ayarlanabilir. 8 ayrı renk konusu muhtemelen doğrudur. Nasıl olsa 6 rengin birleşimi beyazı veriyor.
Tek renk derken tüm fan kırmızı veya tüm fan beyaz yani istediğim renk ama tüm fan aynı renk demek istemiştim. Yanlış anlaşılma olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı