ARGB fan ve LED seti

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar, yeni bir kasa aldım (Corsair SPEC-06 RGB) Fakat içinden sadece ön panelde RGB şerit olduğu için fan ve LED şerit almam gerekiyor.

Kısacası bana uygun fiyatlı RGB şerit, fan ve kontrolcüsü olan bir set lazım. 3 pinli olması önemli tercihlerimdir.
Ayrıca fan veya LED'den önemlisi 3 pin bağlantılı bir kontrolcü lazım yardımlarınız için teşekkürler...

İçinde LED şerit yok ama 3 pinli ve kontolcüsü var.

İçinde LED şerit yok ama 3 pinli ve kontolcüsü var.

Sağlasın ama fiyat biraz fazla geldi farklı arkadaşlarda atsın düşüneceğiz artık.

Sağ olasın ama fiyat biraz fazla geldi farklı arkadaşlar da atsın düşüneceğiz artık.
Hocam pardon ama bu fiyat fazla geldiyse almaktan vazgeçin derim, Corsair ürünlerine bakarsanız anlarsınız zaten, şık ve güzel bir şeyler istiyorsanız paraya kıymanız lazım, ben klavye alırken kıydım memnunum, yazılımı vesaire de gayet iyi. 😁

Sağlasın ama fiyat biraz fazla geldi farklı arkadaşlarda atsın düşüneceğiz artık.

En ucuz bu. Bununda RGB'leri şık değil ondan atmamıştım.

Hocam pardon ama bu fiyat fazla geldiyse almaktan vazgeçin derim, Corsair ürünlerine bakarsanız anlarsınız zaten, şık ve güzel bir şeyler istiyorsanız paraya kıymanız lazım, ben klavye alırken kıydım memnunum, yazılımı vesaire de gayet iyi. 😁

Markasına göre fazla geldi desem daha doğru olur. D

Yeni konular

Geri
Yukarı