ARGB konnektör alınır mı?

@BatuHan999 benim kasa da MSI Vampiric 010M. Üstteki boşluğa şerit LED çektim, HDD rafının üstünde boşluk var oraya da pleksi kestirip şerit LED'li olarak yerleştirdim.
Eki Görüntüle 2069473

Bir de ön panelden ötürü sıcaklık sorunu var diye paneli kesip ızgaralıya çevirdim.
Eki Görüntüle 2069476

Teşekkürler hocam o ön panel işi beni biraz zorlar ama üstteki aklıma yattı. Sizin kasada bayağı ışıltılı maşallah. Siz düşünüyor musunuz daha kasanızda mofidikasyon yapmayı?

@BatuHan999 yapacak bir şey kalmadı sanırım 😁 Bir ara sağ üstteki kısmı kapatıp kabloları gizleyeyim dedim; ona göre de pleksi aldım ama sonra fark ettim ki radyatörü çıkartacağım zaman onu da çıkartmam gerekecek. Üşendim kaldı öyle. Bir de kasa arkasına kablo gizleme kutusu yapmıştım.

@BatuHan999 yapacak bir şey kalmadı sanırım 😁 Bir ara sağ üstteki kısmı kapatıp kabloları gizleyeyim dedim; ona göre de pleksi aldım ama sonra fark ettim ki radyatörü çıkartacağım zaman onu da çıkartmam gerekecek. Üşendim kaldı öyle. Bir de kasa arkasına kablo gizleme kutusu yapmıştım.
Abi senin bu konuları okurken şu ismin ile beraber birleşince beynimin içerisinde filler dans ediyor 🫠. Sanki karşımda filmlerde olan saçları elektriklenmiş her dakika bir icat yapan mucit biri ile konuşuyorum gibi evde deliriyorum.

Dosya Ekleri

• Crazy-Professor.jpg
    Crazy-Professor.jpg
    403,8 KB · Görüntüleme: 10
@BatuHan999 ben pek sevmiyorum öyle her şeyi satın almayı. Görüyorum, inceliyorum, saçma ya da komik yine de tasarlıyorum kafada. Sonra ileride biraz güncellemesini yapıyorum. Mesela tahtadan ekran kartı dikey konum aparatı yapmıştım. Daha sonra da bunu pleksiyle değiştirdim. Sonra pleksiye şerit led yapıştırdım.

@BatuHan999 ben pek sevmiyorum öyle her şeyi satın almayı. Görüyorum, inceliyorum, saçma ya da komik yine de tasarlıyorum kafada. Sonra ileride biraz güncellemesini yapıyorum. Mesela tahtadan ekran kartı dikey konum aparatı yapmıştım. Daha sonra da bunu pleksiyle değiştirdim. Sonra pleksiye şerit LED yapıştırdım.

Vallahi hocam bende severim böyle her şeyin üstüne bir şey eklemeyi sizinki tam uzay makinesi ama. Hele o masa. Yukarıda klavye mouse falan. Emeğine sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı