ARGB Kontrolcü ve Fan Kiti Önerisi

candumann

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Uşak
Merhaba üstadlar. Aerocool P7-C1 Pro kasam ve ASUS B450-F GAMING anakartlı bir sistemim var. Mevcut kasa üzerindeki fanlar 4 PIn RGB aydınlatmalı. Aynı şekilde anakartımda da sadece 4 PIn RGB Header girişi var. Bu mevcut sistemi uygun fiyatlı bir ADD RGB seti ile değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz bir marka var mı?

Bütçe olarak uygun Aigo DR12 buldum, görsel güzel fakat soğutma performansı nasıl bilemiyorum. Tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba üstadlar. Aerocool P7-C1 Pro kasam ve ASUS B450-F GAMING anakartlı bir sistemim var. Mevcut kasa üzerindeki fanlar 4 PIn RGB aydınlatmalı. Aynı şekilde anakartımda da sadece 4 PIn RGB Header girişi var. Bu mevcut sistemi uygun fiyatlı bir ADD RGB seti ile değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz bir marka var mı?

Bütçe olarak uygun Aigo DR12 buldum, görsel güzel fakat soğutma performansı nasıl bilemiyorum. Tavsiye eder misiniz?
Kalite istiyorsan; Corsair LL120, HD120 ya da QL120 gibi fanlara bak. Ben bu fanın pek bir seye yaracağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı