ARGB'siz anakartlar için kontrolcü önerisi

Unstained

Kilopat
Daha fazla  
Anakartta ARGB desteği yok, kasanın kendi kontrolcüsü var ancak yazılım desteği yok tanımlı efektler var sadece. Yazılım ile istediğimiz efekti yapabileceğimiz LED'lere ayrı efektler atabileceğimiz bir kontrolcü var mı? Commander Pro sadece Corsair fanları kontrol ediyor diye okumuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üçlü fan seti aldığınız zaman çoğu markada içinden kontrolcü çıkıyor. Programını indirdiğiniz zaman istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Her marka zaten kendi kontrolcüsüyle kendi fanlarının kullanılmasını istiyor, uyumluluk probleminin önüne geçmek için.

Üçlü fan seti aldığınız zaman çoğu markada içinden kontrolcü çıkıyor. Programını indirdiğiniz zaman istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Her marka zaten kendi kontrolcüsüyle kendi fanlarının kullanılmasını istiyor, uyumluluk probleminin önüne geçmek için.
Fanlarım mevcut sadece kontrolcü istiyorum çok acele olmamakla birlikte. İlk kez dün tanıştım bu rgb-argb ile sharkoon ca200m kasa ve 4 adet sharkoon blade fan ile, çok hoşuma gitti :) işte o yüzden yazılımı olan bir kontrolcü ile efekt yapayım dedim.

Fanlarım mevcut sadece kontrolcü istiyorum çok acele olmamakla birlikte. İlk kez dün tanıştım bu rgb-argb ile sharkoon ca200m kasa ve 4 adet sharkoon blade fan ile, çok hoşuma gitti :) işte o yüzden yazılımı olan bir kontrolcü ile efekt yapayım dedim.
Tüm fanlarla uyumlu bir kontrolcü var mı bilmiyorum inan.

Sizin istediğiniz fanlarla uyumlu şöyle bir set var ama.

Evet aynen bu şekilde bir cihaz lazım bana anakarta usb girişinden takıp yazılım ile kontrol edilebiliyor hem rgb hem fan hızları süper ancak bu 12 v rgb, bana 5 v olan lazım.
Valla Sharkoon için öyle bir model yok, sadece belli kasa modellerine koymuş özel kontrolcüleri.
Mecbur kasa üzerinden tuşla yapıcaksınız.

Geri
Yukarı