Argon kaynakçısı ne kadar maaş alır?

Meslek lisesi mezunuyum dediğim gibi metal bölümü stajda öğrendim okulda çok öğrenemiyorduk fabrikada ustaların yanında olunca daha fazla öğrendim yani güveniyorum kendime fabrikada 9 aylık staj süresinde son 3 ay falan bana ayrı kaynak makinesi verdiler ve çalıştığım zaman tesisat kaynağı yapmama izin verirlerdi öyle önüne gelen her parçayı vermezlerdi ama nadirdir vermedikleri parça onun dışında kaynakçı olabilirsin 5-6 ayına sarf etmen gerekiyor zor bir meslek çünkü öğrendikten sonra da bir vakit gelişmen gerekiyor gerekiyor.
Hmm. Yani 5-6 ayda öğrenilebilir.
O sonradan kendini geliştirme, vakit geçirip uğraşma zaten diğer çoğu meslekte de var.
Azimliyim de. Hızlı sökerim olayı.
Bir seçenek olarak kalsın aklımda. 🙂

Hmm. Yani 5-6 ayda öğrenilebilir.
O sonradan kendini geliştirme, vakit geçirip uğraşma zaten diğer çoğu meslekte de var.
Azimliyim de. Hızlı sökerim olayı.
Bir seçenek olarak kalsın aklımda. 🙂
Unutma yapan kişileri izle izlemek çok önemli el hareketlerine torcu nasıl sağladığını gör çok çok tekrar etmen gerekiyor düz parçaya iç köşe dış köşe vesaire hızlı sökersin gibi geliyor ama boru kaynaklarında çok uğraşman gerekiyor ve boru kaynaklarında en zoru 2 tane düz boruyu birbirine kaynatmak . düz gitmen gerekiyor içine kusmaman gerekiyor (bir çoğu yerde bazı kalın parçalarda nüfuziyet gerekeceği için borunun içine gaz verip balık sırtı şekilde kusturman gerekiyor içine aynı şekilde argon gazı veriyorsun) ve parçayı yakmaman gerekiyor yani parçanın kaynağı kararmaması lazım

Geri
Yukarı