Aristo Tab Dokunmatiği Romdan sonra çalışmaz hale geldi ?

kaptanrs

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar. Bana yardımcı olacağınızı umduğum konu şudur. Aristo Tab 9.7 Tablet aldım fakat dokunmatiği ilk başta donuyordu yani parmak basışını hissetse de tablet tepki vermiyordu.

Daha sonra Piranha'nın sitesinden indirdiğim resmi rom ile güncelledim fakat bu sefer tamamen etkisiz kaldı dokunmatik ekran ? Ne yapmamı önerirsiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise gönderin derim cihazı. Tavsiyem Piranha gibi Çin mallarından uzak durmanız. Eğer cihaz dokunmatik çalışmadan güncellenebiliyorsa bir önceki sürüme dönün. Olmuyorsa dediğim gibi servise...
Kardeş servise götürmeden çözülebilir zira dokunmatiği bozuk değil, bilenler yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Arkadaşlar. Bana yardımcı olacağınızı umduğum konu şudur. Aristo Tab 9.7 Tablet aldım fakat dokunmatiği ilk başta donuyordu yani parmak basışını hissetse de tablet tepki vermiyordu.

Daha sonra Piranha'nın sitesinden indirdiğim resmi rom ile güncelledim fakat bu sefer tamamen etkisiz kaldı dokunmatik ekran ? Ne yapmamı önerirsiniz ?

arkadaşım aynı olay benimde başıma gelmişti ama piranhayı kötülemene gerek yok çünkü yine sorunu onlar çözüyor öncelikle piranhanın sitesinde bulunan aristo tab 9.7 rom sizin tabletinize uyumlu deyil çünkü mtk6577 chipsetli ikinci aristo tab 9.7 nin romudur, iki çeşit aristo tab 9.7 var seninkisi mtk8377 chipsetli olan onun romu sitede yüklü deyil işte burda ARİSTO 9,7 DOKUNMATİK.zip — Yandex.Disk yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı