Alıcı Arızalı Ekran Kartları/Anakartlar

GT940M (emin olmamakla birlikte) ve i5 4210U işlemci olan laptop anakartım var. İlgilenir misiniz?
Teknik servise gittiğimde ekrana görüntü gelmiyor denilmişti.

Elimde boş boş duran bir Asus R7 240 ekran kartı var. Sadece HDMI girişi kırık. Görüntü vs. veriyor. Driver yükleniyor. Sadece fanı çalışmıyor. Boş duracağına ve işine yarayacaksa çok makul bir fiyata verebilirim.
Oyun vs. açıyordu rahatlıkla ama fan çalışmadığından belli süre sonra kapanıyor. Not olarak ekleyeyim. O bilgisayarı yedeklerim dursun diye 2015 yılında aldım. 2017 yılına kadar kullandım. 2020'ye kadar kullanmadım. Bu sene asıl sistemim bir yere gittiği için 1-2 ay kullandım. Eğer işine yarayacaksa makul bir fiyata veririm.

Merhaba, elimde bir adet H61 anakart mevcut görüntü gelmiyor sürekli restart atıyor sorunu ne bilmiyorum, işlem görmedi. Almayı düşünür müsünüz?

Elimde boş boş duran bir Asus R7 240 ekran kartı var. Sadece HDMI girişi kırık. Görüntü vs. veriyor. Driver yükleniyor. Sadece fanı çalışmıyor. Boş duracağına ve işine yarayacaksa çok makul bir fiyata verebilirim.
Oyun vs. açıyordu rahatlıkla ama fan çalışmadığından belli süre sonra kapanıyor. Not olarak ekleyeyim. O bilgisayarı yedeklerim dursun diye 2015 yılında aldım. 2017 yılına kadar kullandım. 2020'ye kadar kullanmadım. Bu sene asıl sistemim bir yere gittiği için 1-2 ay kullandım. Eğer işine yarayacaksa makul bir fiyata veririm.
[email protected] kartın fotoğrafları ile birlikte mail gönderebilir misiniz?

Asus DirectCU2 GTX 770 var elimde yuk altinda sorun cikartiyor bunun icin mail atmistim fakat geri donus yapmadiniz bana.

Gt730 2GB var ilgilenirseniz. Sadece fanı sürtme yapıyor.

Geri
Yukarı