Kapalı Arızalı mouse arıyorum

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 276
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Kablosu olmayabilir, Switch'leri çalışmıyor olabilir, skatezleri olmayabilir.
Dış shape sağlam olsun yeterli. Marka model belirtin geri dönüşü en kısa zamanda yaparım.
Mail: [email protected]

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Pulsefire Haste var. Kutu, fatura ve garantisi duruyor. 26 Kasım 2022 tarihinde Amazon üzerinden satın aldım geçen ay bi anda bozuldu sonrasında HyperX ile görüştüğümde bana yenisini gönderdiler.

Elimde PulseFire haste var. Kutu, fatura ve garantisi duruyor. 26 Kasım 2022 tarihinde Amazon üzerinden satın aldım geçen ay bir anda bozuldu sonrasında HyperX ile görüştüğümde bana yenisini gönderdiler.

Arızasi nedir tam olarak biliyor musunuz?
Eğer uygunsa sadece PCB'yi alabilirim. Swithcleri, kabloyu vs. ayrı satabilirsiniz.
Veya uygun fiyat verirseniz direkt sizi ondan kurtarabilirim.

Arızasi nedir tam olarak biliyor musunuz?
Eğer uygunsa sadece PCB'yi alabilirim. Swithcleri, kabloyu vs. ayrı satabilirsiniz.
Veya uygun fiyat verirseniz direkt sizi ondan kurtarabilirim.
Arızası ne bilmiyorum mouse için ne düşünüyorsunuz?

Arızası ne bilmiyorum mouse için ne düşünüyorsunuz?

Sadece dış plastik Shape'si için 150 TL verebilirim. Eğer kablo, Switch, PCB vs. dahil satmak isterseniz 250TL verebilirim.

Arızanın bilgisi olsaydı fiyatlar net olabilirdi, fakat voltaj yüzünden kablo hariç tüm komponentler arızalı olabilir. Bunu bilemiyorum. Shape piyasası 100 TL'den başlıyor. Sizin ürün sifirken patladığı için temiz durumda diye 150TL'yi uygun gördüm.

Elimde sağ tuşu bozuk Logitech M220 var, ayrıca markasız kablosu arızalı bir mause daha var, ilgilenirseniz yazabilirsiniz.

• Beğen
İfadeler: Pxn
Elimde Razer Mamba T.E. mevcut. Dis kozmetiginde sorun yok fare gayet calisiyor tek sorunu orta tekerlek bazen ters calisiyor. Atiyorum bir sayfada asagiya iniyorsunuz, birden asagiya inerken yukari cikiyor sayfa. Kutusu mevcut. Ilgilenirseniz mail'den gorsellerini atayim.

• Beğen
İfadeler: Pxn
Elimde sağ tuşu bozuk Logitech M220 var, ayrıca markasız kablosu arızalı bir mouse daha var, ilgilenirseniz yazabilirsiniz.

Elimde Razer Mamba t. E. Mevcut. Dis kozmetiginde sorun yok fare gayet calisiyor tek sorunu orta tekerlek bazen ters calisiyor. Atiyorum bir sayfada asagiya iniyorsunuz, birden asagiya inerken yukari cikiyor sayfa. Kutusu mevcut. Ilgilenirseniz Mail'den gorsellerini atayim.

İlginiz için teşekkürler, uygun bir model buldum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı