ARK narkotik ol kullanılmıyor

İntikam için normal ok ve arbalet yapın hepsini evcilleştirmeyeceksen.
2 tane var. Birini evcilleştirip evimin önüne koruma olarak koycam. Binek olarak Keloklan'a biniyorum. 😀

Ekran Görüntüsü (91).png

Bayıltıcı oku tutup yayın üzerine sürükleyince yay o mühimmatı kullanmaya başlıyor.
Tamamdır sağolun. @Cakif @Richard Watterson siz de sağolun.
Hocam siz genede bir şekilde deneyin eğer olmuyorsa sapan taşı kullanıcaksınız veya sunucuda bir problem olabilir online mı oynuyorsunuz?
Yok hocam single oynuyorum.

Bayıltıcı ok yerine zehirli ok kullanmanızı tavsiye ederim çok daha etkili hayvan bayıltmada. Malzemeleri neydi hatırlamıyorum tam ama deniz analarından çıkan biotoksin kullanılıyordu.

Bayıltıcı ok yerine zehirli ok kullanmanızı tavsiye ederim çok daha etkili hayvan bayıltmada. Malzemeleri neydi hatırlamıyorum tam ama deniz anakarından çıkan biotoksin kullanılıyordu.
Daha açmadım hocam onu ya. Birde 8 saatte 31 level oldum. Yavaş mı ilerliyorum? Hızlı ilerlemek için ne yapayım.

Daha açmadım hocam onu ya. Birde 8 saatte 31 level oldum. Yavaş mı ilerliyorum? Hızlı ilerlemek için ne yapayım.
Bence yeni başlayan biri için fena değil. Hızlı ilerlemek için sürekli hayvan öldürmeniz, yeni şeyler craftlamanız ve yeni hayvanlar tamelemeniz gerekli. Mobilde olsaydınız bir kaç taktik verip sizi bir kaç saatde 97 level olmanızı sağlardım aslında ama aynı taktikler geçerli değil sanırım pcde.

Yeni konular

Geri
Yukarı