ARK: Survival Evolved Alınır mı?

Bence tek başına oynanacak bir oyun değil. Oyun içerisinden veya başka bir şekilde arkadaş edinirim derseniz olabilir.

Ben almanızı önermem. 2017’de aldım denemek için optimizasyon sorunu var diye iade ettim. Daha 1 ay önce düzelmiştir diye 2 arkadaşla beraber aldık ve aynı sorun vardı. En yüksek ayarlar bile tost makinesi gibi. Ayrıca arayüz, envanterin tasarımını hiç sevmedim.

Steam incelemeleri de çoğunlukla çok oyunculu oynanması tarafında, 25-26 TL'ye değebilir bir oyun gibi geliyor.

Sistemin kötüyse alma bir rtx 2070 Lİ bir sistemim var bir de 1050 ti lı 2070 Epic ayarlara zorluyor 1050 ti ise medium 40 30 fps civarı anlayacağın bu oyunu alıcaktan en az bir 1060 lazım orta için

Oyunu bende 2 hafta önce aldım bug olayı çok fazla fakat çok eğlenceli beni baya sardı beraber girmek isterseniz paslaşalım

En azından oynayacağınız bir arkadaşınız varsa, alınması gereken bir oyun bence.

Sene 2020 0.9 oyun optimize edildi şu an insanlar 750 Ti ile oynuyor kesinlikle alınmalı 12bin saatim var oyunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…