Ark Survival Evolved "game has crashed and will close" hatası

Umut Zamur

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Ark Survival'ı modulu bir şekilde oynuyorum. Ragnarok haritasında aradığım hayvanları arayıp bulamıyordum. Ben de bir mod indirdim. Creature finder Deluxe diye. Bir modu hayvanın ismini yazıp bulabiliyorsun. İndirdim modu sonra oyuna girdim modu açtım ilk başta çalışmadı. Mod sayfasına baktım orada önerdikleri şeyi yaptım. Steam'da geliştirici başlatma seçeneklerine -preventhibernation bu kodu yazıyorlar. Ben de onu yaptım sonra oyuna girdim. Mod çalıştı sonra crash vermeye başladı üst üste. Sonra modu kaldırdım düzelmedi. Dosyaları doğruladım Steam'den gene olmadı. Araştırdım bir şey bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Not: Yerel sunucuda oynuyorum. Arkadaşım da arada gelip oynadığı için yerel sunucuda oynuyorum. Ekran görüntüleri ekte.

Ek Açıklama 2024-04-01 130202.png
Ek Açıklama 2024-04-01 130011.png

Hocam çözümü kesin olarak bilmiyorum ama çok fazla mod ekleyince benim de oyunum bir hata (aynı hata mı hatırlamıyorum) verip çöküyordu, mod sayısını azaltıp tekrar deneyebilirsiniz.

En son eklediğim mod yüzünden oldu yoksa öncesinde sorun yoktu oynuyordum bir sürü şey yaptım oyunda bu modu yükledim böyle olmaya başladı o yüzden o modu çıkardım gene düzelmedi ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı