Ark Survival Evolved kaç GB kaplar?

furkan lasyu

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim şu sekilde.
İşlemci FX8300.
Ekran kartım GTX970 mini.
SSD 240GB.
Şu anki kullandigim HDD 160 GB fakat 1 TB alacağım bu oyunu tüm halitalarini ve tüm MEB'lerini alir mi? Alirsa kac GB yer? Şu anda sadece 260GB diyor daha indirmeden merakla bekliyorum ve bu sistem kaldirir mı oyunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim şu sekilde.
İşlemci FX8300.
SSD 240GB.
Şu anki kullandigim HDD 160 GB fakat 1 TB alacağım bu oyunu tüm halitalarini ve tüm MEB'lerini alir mi? Alirsa kac GB yer? Şu anda sadece 260GB diyor daha indirmeden merakla bekliyorum ve bu sistem kaldirir mı oyunu?

Oyun DLC'lerle beraber 300'ün üzerine çıkıyor sanırım.

Sistemim şu sekilde.
İşlemci FX8300.
SSD 240GB.

Kaldırır mı bilmiyorum ama bende şu an 130GB yer kaplıyor. (ekstra bir şey indirmedim sadece oyun)

Hocam oyunun sistem gereksinimleri bu şekilde:

IMG_20230201_154557.jpg

Sisteminiz oyunu kaldırır. 60 GB boş alan istiyor, fakat ek dosyalarla bunun yaklaşık iki katına kadar çıkar diye tahmin ediyorum.

Sistemim şu sekilde.
İşlemci FX8300.
SSD 240GB.
346 GB boş alana ihtiyaç duyuyor oyun. Bende her şeyiyle, ıvır-zıvır tüm haritalarıyla vs yüklü durumda şu anda.

Sisteminize gelirsek RAM belirtmemişsiniz. 8 GB ram yeterli diyor ancak yoğun popülasyon olan bölgelerde, özellikle de online oynarken yetersiz kalabilir 8 GB ram. Yazan minimum ramden bir miktar daha fazla olmasında fayda var, 12 gibi mesela. Ayrıca işlemciniz de sınırda sayılır. Çok net şekilde rahat oynarsınız veya oynayamazsınız demek zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı