Ark Survival Evolved kayıtlı oyunum gitti

ExE.1

Hectopat
Fjordur haritasında oynuyordum yaklaşık bir 15 - 20 saatlik Save dosyası elektriklerin kesilmesi ile son buldu. Geri girdiğimde en son Save'den başlatır sanıyordum. Fakat baştan başlattı hiçbir şeyim yok. Sadece haritada açtığım yerler vardı.

Düzenleme : Oyun Steam'den alınmıştır.

Son düzenleme:
Bende aynı durumu yaşamıştım. Çok sinir bozucu bir durum şöyleki oyun belirli zamanlarda kendi otomatik Save yapar. şu an nasıl yaptığımı hatırlamıyorum fakat en son kısmı yükleyemesen bile son Save dosyasını yükleyebilirsin. Baştan alma oyunu yani. İnternetten Ark'ın Save dosyası nerede araştır.Orada eski Save dosyalarının uzantıları farklı olur ,güncel savinki farklı olacaktır.Yani oyuna yeni başladığın Save.Onun adını kopyalayacak ve en sonki otomatik Save'in adını ve uzantısını o yapacaksın.Sanırım böyle kurtarmıştım ben .En son hali olmasa da 3-4 saat öncesine gidebilirsin tabi Save almışsa otomatik ve tavsiye bundan sonra manuel Save al sürekli.Tab bas ve 'saveworld' yaz bir anlık bir kasma oluyorsa oyunda (saniyelik yani) Save almıştır. Önemli olaylardan önce hep böyle Save al. Ahh Ark ömrümü yedin ama güzel oyundun...

Bende aynı durumu yaşamıştım. Çok sinir bozucu bir durum şöyleki oyun belirli zamanlarda kendi otomatik Save yapar. şu an nasıl yaptığımı hatırlamıyorum fakat en son kısmı yükleyemesen bile son Save dosyasını yükleyebilirsin. Baştan alma oyunu yani. İnternetten Ark'ın Save dosyası nerede araştır.Orada eski Save dosyalarının uzantıları farklı olur ,güncel savinki farklı olacaktır.Yani oyuna yeni başladığın Save.Onun adını kopyalayacak ve en sonki otomatik Save'in adını ve uzantısını o yapacaksın.Sanırım böyle kurtarmıştım ben .En son hali olmasa da 3-4 saat öncesine gidebilirsin tabi Save almışsa otomatik ve tavsiye bundan sonra manuel Save al sürekli.Tab bas ve 'saveworld' yaz bir anlık bir kasma oluyorsa oyunda (saniyelik yani) Save almıştır. Önemli olaylardan önce hep böyle Save al. Ahh Ark ömrümü yedin ama güzel oyundun...
Olmadı hocam izlediğimde adamda 1.ark diye dosyalar var bende hiçbiri yoktu. En son yerden başladım eşya filan yok hiçbir şey.

Bende aynı durumu yaşamıştım. Çok sinir bozucu bir durum şöyleki oyun belirli zamanlarda kendi otomatik Save yapar. Şu an nasıl yaptığımı hatırlamıyorum fakat en son kısmı yükleyemesen bile son Save dosyasını yükleyebilirsin. Baştan alma oyunu yani. İnternetten Ark'ın Save dosyası nerede araştır.Orada eski Save dosyalarının uzantıları farklı olur ,güncel savinki farklı olacaktır.Yani oyuna yeni başladığın Save.Onun adını kopyalayacak ve en sonki otomatik Save'in adını ve uzantısını o yapacaksın.Sanırım böyle kurtarmıştım ben .En son hali olmasa da 3-4 saat öncesine gidebilirsin tabii Save almışsa otomatik ve tavsiye bundan sonra manuel Save al sürekli.Tab bas ve 'saveworld' yaz bir anlık bir kasma oluyorsa oyunda (saniyelik yani) Save almıştır. Önemli olaylardan önce hep böyle Save al. Ahh Ark ömrümü yedin ama güzel oyundun...

Aga bahsettiğin konuyla alakalı video bulamadım da link atabilir misin?

Geri
Yukarı