Çözüldü ARK: Survival Evolved Steam ve Epic Games boyut farkı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Epic Games üzerinden yanlış hatırlamıyorsam 45 GB indiriyordu. Steam'den baktığımda ise 33 GB olduğunu gördüm. Bu boyut farkının sebebini bilen var mı acaba? Birimiz Epic diğerimiz Steam üzerinden olacak şekilde iki kişi oynayacağız da sonradan bir sıkıntı çıkar mı diye merak ettim. Teşekkürler şimdiden.

Çözüm
Sorun çıkmaz, aynı dosyaları indirir ağırlık olarak tahmini ağırlık gösterir Steam de Epic de birisinin tahmini ağırlığı yanlıştır. Oyunu 120 GB indirecek uyarısına evet deyince 30 GB inen oyunlar görmüştüm. Oyun oynadıkça büyür bazen de. Önemsiz.
Sorun çıkmaz, aynı dosyaları indirir ağırlık olarak tahmini ağırlık gösterir Steam de Epic de birisinin tahmini ağırlığı yanlıştır. Oyunu 120 GB indirecek uyarısına evet deyince 30 GB inen oyunlar görmüştüm. Oyun oynadıkça büyür bazen de. Önemsiz.

Çözüm
Teşekkürler.

Geri
Yukarı