Çözüldü Ark: Survival Evolved şu an kaç GB?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Wr4ith

Decapat
Daha fazla  
Bu konuda bir sürü konu açıldı ama güncel bilgileri öğrenmek istediğimden tekrar açtım.
Ark: Survival Evolved satın alacağım ama diskte kaç GB yer kapladığını bilmiyorum.
Şu an diskimde 172 GB boş yer var. İndirip oynayabilir miyim?

1624803999137.png

Hocam 60-70 GB istiyor.
Not: Yanlış bilgi vermiş olabilirim Steam'de öyle diyor diye dedim.

Artı -1 Eksi
Evet çok rahat oynarsınız 60 GB zaten.
Yanlış bilgi vermeyin.
Başka cevap yok mu? Forumda 250 GB kaplıyor diyen var.
Hocam Steam’den indirirken 33GB iniyor, indikten sonra 104GB oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. 250GB diyen arkadaşlar ek DLC-MOD kurduğu için öyle. Ben sade offline oynuyorum 104GB yer kaplıyor

Çözüm
Kurduğunuz ek yamalara, aldığınız dlc paketlerine veya modlara göre değişiklik göstermektedir.
1- Oyunun kendisi 46.2 gb. (Güncelleme yapmadan)
2- Dlc dahilinde 256 gb (Güncelleme ve DLC dahil)
3- Modlar ve yamalar varsa oyunun indirme boyutu 8tb civarını buluyor. (Atolye modları ortalama)

Modsuz ve sade indirin. Yan paketini ''Online'' olanı indirmeyin. Oyunun kendisi ile indirirseniz çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Önemli: Oyunun güncellemeleri var. Steam güncelleme yaptığı için haritalar ve paketler dahilinde indirme yapacaktır. Elinizde olan tüm sürümleri indireceği için boyut olarak net bir sayı belirleyemeyiz. Yanlış bilgiler verip oyunun boyutunu düşük veya abartılı olarak aktarmayın. Ben size ek ek yazdım.

Geri
Yukarı