Ark Survival Evolved'de çanta kaybolabilir mi?

TakatimKalmadı

Hectopat
Daha fazla  
Tek oyunculu oynuyorum ve raptor evcilleştirirken bola atmayı unutup öldüm. Sonra oraya giderken başka bir yerde öldüm yani göğe yükselen yeşil ışık aracılığıyla maalesef asıl eşyalarımın olduğu çantayı bulamıyorum. Öldüğüm konum ile bulunduğum konum tamı tamına aynı olmasına rağmen çantamı göremiyorum. Çantanın kaybolması gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Öldüğüm ve çantayı aradığım konumları fotoğraf olarak ekledim. Bir de biliyorsanız çantamı kod ile geri almanın bir yolu var mı?

Dosya Ekleri

• haritaa.png
    haritaa.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 116
  • haritaaaa.png
    haritaaaa.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 139
Eğer raptor bedeninizi yemediyse beden olarak da bulunabilir envanteriniz, ve bildiğim kadarıyla çantanın veya cesedin kaybolması için süre geçmesi gerekiyor. Eğer raptor yediyse envanterinizi de ceplemiş olabilir içini açıp bakmanızı tavsiye ederim.

Eğer raptor bedeninizi yemediyse beden olarak da bulunabilir envanteriniz, ve bildiğim kadarıyla çantanın veya cesedin kaybolması için süre geçmesi gerekiyor. Eğer raptor yediyse envanterinizi de ceplemiş olabilir içini açıp bakmanızı tavsiye ederim.
Direkt 10dk sonra gittim de raptoru öldürüp envanterine bakmak aklıma gelmemişti. Şimdi girip öldürüp deneyeceğim. Deneyip editlerim.
Direkt 10dk sonra gittim de raptoru öldürüp envanterine bakmak aklıma gelmemişti. Şimdi girip öldürüp deneyeceğim. Deneyip editlerim.
Hocam raptorları aradım da bulamadım. Muhtemelen theriler yemiştir diye therileri öldürdüm onlarda da yok. Şimdi raptorları arayacağım mecbur. Buldum ve onlarda da yok. Yer altına girmiş olabilir diyenler olmuş yer altında da yok :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı