Çözüldü ARK: Survival Evolved'ı açınca AnselSDK64.dll siliniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Tam oyun indi elektrik gitti. Bilgisayar bir daha girdim ve bu çıktı karşıma.
->

1655909723686.png

Ne oyunun bütünlüğünü doğruluyor ne de güncelleme yapıyor böyle kaldı 40GB oyun internetten DLL eklentisini buldum indirdim klasöre attım ama oyunu açmaya çalışınca kendi kendine sildi yeniden. Bir de güvenliği kapatıp denedim yine aynı şey onlada alakası yok. Çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Yazdığım mesajı okudunuz mu acaba? Belirli bir klasörü silmenizi istiyorum sizden, tüm oyunu değil.

D:\Steam Oyunlar\steamapps\downloading\346110\Engine\Binaries\Third Party\ konumundaki Ansel klasörünü sileceksiniz. Sonrasında Steam indirmeyi yapacak.

Onu zaten denemiştim şimdi bir DLC indirmeyi denedim ve alan yok dedi alan açıp yine deneyince şimdi iniyor. Sorun çözüldü.
DLL indirmenin pek faydası olmaz zaten de, belirtilen konuma gidip direkt olarak Ansel klasörünü silmek işe yarayabilir. Steam sonrasında Ansel klasörünün tüm içeriğini doğrulayacaktır.

DLL indirmenin pek faydası olmaz zaten de, belirtilen konuma gidip direkt olarak ansel klasörünü silmek işe yarayabilir. Steam sonrasında ansel klasörünün tüm içeriğini doğrulayacaktır.

Bir şey yazmayı unutmuşum her doğrulama yaptığımda aynı şeyi diyor 172 dosya doğrulandı ve oyunun klosörünü taşımaya kalktığımda da 0Bayt olarak gösteriyor oyunu.

@Muhammet1967 Oyun dosyaları hatada belirtilen downloading klasöründe olduğu için normal. Steam dosyaları indirme bittikten sonra olması gerektiği konumlarına taşıyor.

Siz belirttiğim Ansel klasörünü silip tekrar deneyin oyunu indirmeyi.

@Muhammet1967 oyun dosyaları hatada belirtilen downloading klasöründe olduğu için normal. Steam dosyaları indirme bittikten sonra olması gerektiği konumlarına taşıyor.

Siz belirttiğim Ansel klasörünü silip tekrar deneyin oyunu indirmeyi.

40GB oyun ben nasıl indireceğim yeniden bunu neyse yapacak bir şey yok.

40GB oyun ben nasıl indireceğim yeniden bunu neyse yapacak bir şey yok.
Yazdığım mesajı okudunuz mu acaba? Belirli bir klasörü silmenizi istiyorum sizden, tüm oyunu değil.

D:\Steam Oyunlar\steamapps\downloading\346110\Engine\Binaries\Third Party\ konumundaki Ansel klasörünü sileceksiniz. Sonrasında Steam indirmeyi yapacak.

Onu zaten denemiştim şimdi bir DLC indirmeyi denedim ve alan yok dedi alan açıp yine deneyince şimdi iniyor. Sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Aynı sorunla bende karşılaştım ansel klasörünü silmeyi denedim lakin tekrar indirmeye başlayınca ansel klasörünü tekrar oluşturuyor ve aynı hata tekrar ediyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı