Çözüldü Ark Survival level kullandığımızda az yükseliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KebabTheKiller

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Örneğin t-rex dinazorum var. Level geliyor sağlık basıyorum canı 10000'SE 10500 oluyor YouTube'da sağlık basıyor 10000'den 16000'e yükseliyor. Nasıl? Ben de böyle yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Multiplayerda serveri siz kurmuyorsanız yapacağınız bir şey yok, dinozordan dinozorada değerler değişiyor. Single'da oyuna ilk girişte solda paneller var XP, seviye, stamina vs. 1.0'dır değerler o değerleri arttırıp azaltarak gelen miktarlar değiştirilebiliyorsunuz. Oyunu yeni sildiğim için ekran görüntüsünü Google'dan aldım bu ekrana girin istediğiniz tüm ayarları yapın. Tam olarak söylediğiniz şeyde ekran görüntüsünde sol aşağıda kalan evcil dinozor başına istatistik.
Multiplayerda serveri siz kurmuyorsanız yapacağınız bir şey yok, dinozordan dinozorada değerler değişiyor. Single'da oyuna ilk girişte solda paneller var XP, seviye, stamina vs. 1.0'dır değerler o değerleri arttırıp azaltarak gelen miktarlar değiştirilebiliyorsunuz. Oyunu yeni sildiğim için ekran görüntüsünü Google'dan aldım bu ekrana girin istediğiniz tüm ayarları yapın. Tam olarak söylediğiniz şeyde ekran görüntüsünde sol aşağıda kalan evcil dinozor başına istatistik.

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    164,4 KB · Görüntüleme: 68
Çözüm

Deneyeceğim hocam.

Geri
Yukarı