Ark: Survival'da eğlenceli harita önerisi

437935

Hectopat
Makaleler
1
Uzun zamandır The Island'da oynuyorum ama artık cidden baydı. İstediğim harita şöyle çok zor da olmayacak çok kolay da olmayacak. Orta şekerli olması daha iyi olur.
Extinction, Aberration ve Genesis haritalarına bir ön yargım var, sevemiyorum ve zor olduklarını duydum. Beni uzun süre sıkmayacak ve eğlendirecek harita önerileriniz nelerdir?

@Cakif @TENSES

Son düzenleyen: Moderatör:
Extinction benim en sevdiğim haritadır ve çok zor değil ama kolay da değil. İçerisinde çok fazla içerik var diğer haritalara göre. Evet Aberration haritasını ben de sevmiyorum çok karanlık ve dar geliyor. Bunun dışında Valguero önerebilirim. Büyük olsun gezeyim diyorsanız Ragnarok.

Uzun zamandır The Island'da oynuyorum ama artık cidden baydı. İstediğim harita şöyle çok zor da olmayacak çok kolay da olmayacak. Orta şekerli olması daha iyi olur.
Extinction, Aberration ve Genesis haritalarına bir ön yargım var, sevemiyorum ve zor olduklarını duydum. Beni uzun süre sıkmayacak ve eğlendirecek harita önerileriniz nelerdir?

@Cakif @TENSES
The Center ve Crystal Isles güzeller. Ayrıca Extinction haklısın biraz zor. Ama oyun ilerleyip, açıldıkça rahatlıyorsun. Bir şans ver derim.

Geri
Yukarı