Arka kısmı yüksek ve avucun arkasını dolduran Wireless fare önerisi

Kiss0fdeath

Hectopat
Aklımda Ninjutso Sora ve Razer cobra Pro var. Arka tümseğinin avucumu doldurması önemli ve boyut olarak küçük olması da önemli benim için. Bu iki mouse dışında başka Wireless mouse öneriniz varsa belirtebilirsiniz. Teşekkürler.

Pulsar X2V2 mini modeli düşünülebilir.
Hocam onun uzunluk 116 mm. Evet mini fare bakıyorum zaten fakat bu da aşırı küçük olmaz mı peki ? Yani parmak uçlarımın farenin üstünden taşıp gitmesini de istemem şahsen. Pulsar x2h nasıldır ? 120 mm uzunluk var. Ve pulsar marka fare hiç kullanmadım. Sıkıntı çıkar mı ?

Hocam onun uzunluk 116 mm. Evet mini fare bakıyorum zaten fakat bu da aşırı küçük olmaz mı peki ? Yani parmak uçlarımın farenin üstünden taşıp gitmesini de istemem şahsen. Pulsar x2h nasıldır ? 120 mm uzunluk var. Ve pulsar marka fare hiç kullanmadım. Sıkıntı çıkar mı ?
Kullanan arkadaşımda bir başkasının tavsiyesi ile satın aldı. Pulsar firması Amazon'da kendi mağazasından satış yapıyor. Yalnız Pulsar X2V2 mini parmak ucu ve pençe tutuşa daha yatkın. Biraz daha uzun olsun istersen Endgame gear XM2we var.

Konu günceldir ve şu iki mouse arasından birini seçeceğim. Konuyu okuyan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Pulsar X2h mini 4K Wireless: Pulsar X2H Mini 4K Wireless Mouse

Lamzu Atlantis mini Pro 4K Wireless: Lamzu Atlantis Mini Pro 4K Wireless Mouse

120 mm altındaki mini fareleri kullanabiliyorum sadece. Ve mousenin arka kısmının avucumu doldurması çok önemli benim için. Bu iki mouse arasında hangisini seçmeliyim sizce ? Kalite olarak , bataryanın uzun götürmesi açısından hangisi beni üzmez ?

Konu günceldir ve şu iki mouse arasından birini seçeceğim. Konuyu okuyan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Pulsar X2h mini 4K Wireless: Pulsar X2H Mini 4K Wireless Mouse

Lamzu Atlantis mini Pro 4K Wireless: Lamzu Atlantis Mini Pro 4K Wireless Mouse

120 mm altındaki mini fareleri kullanabiliyorum sadece. Ve mousenin arka kısmının avucumu doldurması çok önemli benim için. Bu iki mouse arasında hangisini seçmeliyim sizce ? Kalite olarak , bataryanın uzun götürmesi açısından hangisi beni üzmez ?
ben de arkası yüksek farelerin avuç içi tutuş için en uygun olduklarına inanıyorum ancak küçük olanların ergonomiyi biraz bozarmış gibi geliyor. El boyutunuz nedir? Corsair Harpoon serilerine bakabilirsiniz hiç kullanmadım ama şekil olarak arkası yüksek modellerden gibi görünüyor.

Ben de arkası yüksek farelerin avuç içi tutuş için en uygun olduklarına inanıyorum ancak küçük olanların ergonomiyi biraz bozarmış gibi geliyor. El boyutunuz nedir? Corsair Harpoon serilerine bakabilirsiniz hiç kullanmadım ama şekil olarak arkası yüksek modellerden gibi görünüyor.

El boyutum 18x9 cm fakat mini fare kullanmaya alışık olduğum için 120 mm üstü farelerde rahat edemiyorum. Şu an aklımda Lamzu Atlantis mini Pro ve Lamzu thorn var. İkisi arasında kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı