Arka planda uygulama çalıştırma

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar bir uygulama var da laptopta arka planda çalıştırmam gerek. Ama laptopun kapağını kapattığımda bile çalışmasını istiyorum. Bunun için ayarlardan ne yapmalıyım? Bir uygulamayı arka planda nasıl çalıştırırım? Özellikle laptopun kapağının kapandığında bile çalışması gerekli ona göre ayarlardan ne yapmalıyım? (Win 8.1 kullanıyorum.)

Arkadaşlar bir uygulama var da laptopta arka planda çalıştırmam gerek. Ama laptopun kapağını kapattığımda bile çalışmasını istiyorum. Bunun için ayarlardan ne yapmalıyım? Bir uygulamayı arka planda nasıl çalıştırırım? Özellikle laptopun kapağının kapandığında bile çalışması gerekli ona göre ayarlardan ne yapmalıyım? (Win 8.1 kullanıyorum.)
Cevaplandı 👇

Güç seçeneklerinden "laptop'un kapağı kapatılınca" ayarını "hiçbir şey" yapın.

Hocam çok teşekkürler. İlk başta dalga geçiyorsunuz sandım😅. “Laptopun kapağını kapatınca” diye bir seçenek mi var diye düşündüm ama gerçekmiş ve oldu çok teşekkürler.
Güç seçeneklerinden "laptop'un kapağı kapatılınca" ayarını "hiçbir şey" yapın.

Hocam şimdi fark ettiyse benim fare ışıklı ama concord diye ucuz markalardan bir fare. Sizin dediğiniz ayarları yaptım ve farenin ışığı hep yanıyor hiç sönmüyor. Bu benim için sorun değil ama farenin kullanım ömrü azalır mı? Bunu soracaktım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı