Arka Sokaklar 500.Bölümünü Kutluyor

Kim izliyor bu diziyi ya? Ne kendi ailemde, ne arkadaş çevremde ne de uzak illerde yaşayan akrabalarımdan izleyen görmedim bunu. Şöyle bir sahneyi ekrana verip izleten bir dizinin 500 bölüm görmesi acayip.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Espri iyiymiş :D

İlk bölümünü hatırlarım, orta 3. sınıfın ilk günüydü akşam geldiğimde dizi başlamıştı. Rıza babanın kankisini kuyumcuda öldürmüşlerdi. :D Fanatiği değilim ama o zamandan beridir denk geldikçe izlerim. Türkiye dizi tarihinin en unutulmaz dizilerinden birisidir. Böyle bir diziyi Amerika'da yapsalar ayıla bayıla izlerdiniz. :) O yüzden saçma sapan yorumlar yerine biraz emeklerine saygı gösterin. Birçoğunuzla yaşıt bu dizi.

İlk bölümünü hatırlarım, orta 3. sınıfın ilk günüydü akşam geldiğimde dizi başlamıştı. Rıza babanın kankisini kuyumcuda öldürmüşlerdi. :D Fanatiği değilim ama o zamandan beridir denk geldikçe izlerim. Türkiye dizi tarihinin en unutulmaz dizilerinden birisidir. Böyle bir diziyi Amerika'da yapsalar ayıla bayıla izlerdiniz. :) O yüzden saçma sapan yorumlar yerine biraz emeklerine saygı gösterin. Birçoğunuzla yaşıt bu dizi.
İşte şu cevabı bekliyordum. Teşekkürler hocam. :)

Amerika dizilerini hiç karıştırma çünkü izlememişsin, sen arka sokakları izlemeye devam et lütfen.

İşte şu cevabı bekliyordum. Teşekkürler hocam. :)
Bak başladılar bile linç girişimlerine. :)
Amerika dizilerini hiç karıştırma çünkü izlememişsin, sen arka sokakları izlemeye devam et lütfen.
Yaşın kadar dizi tecrübem vardır emin ol. Böyle ergence bir yorum ne bileyim garip geldi, böyle senin gibi yorum yapanlar kaldı mı ya?. :) Ben dizinin fanatiği olmadığımı belirttim ama nerede denk gelse izlerim arkadaşım sana mı soracağım izleyip izlemeyeceği mi? Bu kin bu nefret neden?

Son düzenleme:
3-4 senedir denk geldiğimde izlediğim tek Türk dizidir. Genelde yabancı film/dizi izlerim ama onlarıda hergün her saat değil.

Yabancı dizilerde 10 bölümde 1 cinayet çözüyorlar, bunlar 1 bölümde 3-4 senarist ne kadar yazdıysa.

Haa neden izliyorum bilmiyorum ama izliyorum işte.

Kendini tekrar etmesine, ara sıra Amerikan aksiyon filmlerinden farksız sahneler de içerse beni sıkmayan tek Türk dizisi sanırım. Takipçisi veya gününü kovalayan biri değilim. TV izlediğim yıllarda denk gelirse kanalı değiştirmediğim bir diziydi işte.

Bütün İstanbul'u temizledi Rıza Baba ve ekibi. Hay maşallah :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı