Arka Sokaklar geri dönüyor!

On sekiz sezon nedir? İzleniyor da galiba yoksa yapmazlar yani yeni sezonu.

1693080436702.png

Bu diziyi takip eden yoktur. Sadece eskiden Kanal D'de bir bölümüne denk gelmişsinizdir. Tokmak kafa ilkokula gidiyordur, bir hafta sonra başka bir bölümünü görürsünüz tokmak kafa evlenmek üzeredir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitmesini istediğimiz her diziye Allah Arka Sokaklar ömrü versin dersek olacağı buydu.

Yeter be birader ya. İzleyenleri de hiç mi sıkılmıyor anlamıyorum ki. Hayır bu kadar sezondur ne getirdiniz şu diziye merak ediyorum 😀.

Yeter be birader ya. İzleyenleri de hiç mi sıkılmıyor anlamıyorum ki. Hayır bu kadar sezondur ne getirdiniz şu diziye merak ediyorum 😀.

Benimle yaşıt dizi. İzleyenler nasıl izliyor anlamıyorum, ne bir hikayesi var ne de görselliği. Hint filmleri bile daha güzel.

Sanki diğer yapımlar şahaneymiş de Arka Sokaklar'ın hikâyesi sıkıyormuş... O kadar fazla saçma dizi var ki şu an memlekette başka ne izleyeceklerdi? Adamlar 2006'dan beri reytinglerde tavan yapıyorsa, başarıdan başarıya koşuyorsa, en önemlisi de 1 yıl aradan sonra tekrar ortaya çıkarak reytingleri tekrar eline alıyorsa, demek ki insanların kafasına yerleşmiş bir dizidir. Arka Sokaklar'ın en büyük hikâyesi de gündemdeki konuları ele alması ve işlemesi. Kanallar arasında gezerken diğer saçma dizilerin arasında Kanal D'de Arka Sokaklar'ı görüp izleyen insan da çok. Tam Türk aile yapısına uygun bir dizi. Hint filmleri bile daha güzel derken haksızlık etmişsin.

Geri
Yukarı