Arkada Müzik Açıp Oynanacak Oyunlar

koXahar

Decapat
Merhaba arkadaşlar son günlerde bir sürü oyun baktım taradım kurdum beğenmedim iade ettim sildim falan. Ben genelde MMORPG oynayan biriydim fakat güncel piyasada saran bir MMORPG olmadığı için farklı mmo türlerine yöneldim eskiden s4LEague oynardık mesela onun gibi oyunlar keşfedeyim dedim taradım bulamadım. Baktım ki bu iş böyle olmayacak hafiften de depresyona giriyor gibi hissediyorum :D böyle arkaya müzik açıp oynayabileceğim oyun önerileri istiyorum. Yayın platformlarına bakayım dedim görüyorum "chill yayın" diye açıyorlar arkaya müziği TFT Auto Chess falan oynuyorlar. Bu tarz oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not: Eğer bildiğiniz iyi mmo oyunu varsa onu da önerebilirsiniz. Çünkü chat sistemi yani biriyle etkileşime girebildiğimiz oyunları seviyorum. Yeni insanlar tanımak falan zevkli oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
nostaljik ama çok da eski olmasın diyosanız CoD 2 yi öneririm. Arkada 200 kill almak istiyorsanız brain power şarkısnı yada jingle punks skull fire bu oyunda çalınacak şarkılardır

mekaniğini sevmiyorum tırlar havada uçuyor :D single modu için direksiyon alıcam

s4 League dedin... Çok özledim be usta.. 1- Metin2 2- S4 League..
çok iyiydi be abi

nostaljik ama çok da eski olmasın diyosanız CoD 2 yi öneririm. Arkada 200 kill almak istiyorsanız brain power şarkısnı yada jingle punks skull fire bu oyunda çalınacak şarkılardır
nostaljik ya da eski oyun arıyorum demedim teşekkürler ama içerikle alakası olmayan bir oyun :D

yapılabilecek her şeyi yaptım yeni bi şeyler görmek istiyorum (modlar dahil her şey)

baya geç başladım oyuna millet uçuyor kaçıyordu ben daha zor sıçrıyordum iade etmiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı