Arkadan şarkı dinlerken oynanabilecek oyun önerisi

Deva Bulmam

Decapat
Metal ve Rock müzik seviyorum. Barış Akarsu, Erkin Koray, Barış Manço, Şebnem Ferah, Duman, maNga, Nirvana, Guns N' Roses, AC/DC, Metallica, Pentagram falan dinlerim. Bunlarla az çok müzik zevkimi anlamışsınızdır :) Dert olmayan, tasa olmayan, şarkıları dinlerken dalıp gidebileceğim, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağım bir oyun arıyorum.

Not: ETS 2 dışında bir şey önerirseniz sevinirim. Ayrıca PC platformundayım. Teşekkürler...

Son düzenleme:
Dead Cells ile powerwash Simulator önerebilirim.

Çünkü AAA kalite oyunlar arkada müzik dinlerken oynanacak oyunlar olmuyor.
Öncelikle öneriniz için teşekkür ederim. Dead Cells olabilir gibi duruyor ancak Powerwash Simulator benim sevdiğim tarzda oyunlar değiller, bayağı sıkılıyorum öyle şeylerden maalesef. Ama dediğim gibi Dead Cells'i severim gibi duruyor, bir denerim. Tekrardan teşekkürler.

Metal ve Rock müzik seviyorum. Barış Akarsu, Erkin Koray, Barış Manço, Şebnem Ferah, Duman, maNga, Nirvana, Guns N' Roses, AC/DC, Metallica, Pentagram falan dinlerim. Bunlarla az çok müzik zevkimi anlamışsınızdır :) Dert olmayan, tasa olmayan, şarkıları dinlerken dalıp gidebileceğim, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağım bir oyun arıyorum.

Not: ETS 2 dışında bir şey önerirseniz sevinirim. Ayrıca PC platformundayım. Teşekkürler...

ETS 2 😀 (!)

Tetris Effect deneyebilirsin. Kafana çok takmadan sadece müziğe odaklanırsın. Ha illaha içindeki metal müzik ruhunu dökmek istiyorsan DOOM Eternal dene.

Tetris Effect deneyebilirsin. Kafana çok takmadan sadece müziğe odaklanırsın. Ha illaha içindeki metal müzik ruhunu dökmek istiyorsan DOOM Eternal dene.
DOOM Eternal'ı zaten 2 kere bitirdim ve mükemmel. Pek şarkı dinlerken oynanacak bir oyun değil ancak zaten içinde benim seveceğim tarzda müzikler vardı.

Değişik gelebilir ancak HOİ4 ve Oxygen Not Included, Dealer's life 2 falan oynayabilirsiniz.

Değişik gelebilir ancak HOI4 ve Oxygen Not Included, dealer's Life 2 falan oynayabilirsiniz.

Hocam bunlar da full focus gerektiren oyunlar :D Ben şahsen bunları oynarken müziği duymam. Arkadaş belki beğenir ama.

Hocam bunlar da full focus gerektiren oyunlar :D Ben şahsen bunları oynarken müziği duymam. Arkadaş belki beğenir ama.
Aslında Forza Horizon 4'te olabilir diye düşündüm ama önce şunu bilmem lazım: Forza Horizon 4'te açık dünya serbest bir şekilde araba sürülebiliyor mu? Bunun dışında eğer çok zorlayıcı oyun değilse üstteki arkadaşın dediği gibi Dead Cells de olabilir.

Hocam bunlar da Full focus gerektiren oyunlar :D ben şahsen bunları oynarken müziği duymam. Arkadaş belki beğenir ama.

Hocam HOI4'te şarkıyla düşman askeri ezmek bana aşırı zevk veriyor ve sadece focus gidip 1-2 savaş yaptığınız minör ülkeler de var ama şarkı ağırlıklı bir oyun istiyosanız dediğiniz doğrudur.

Geri
Yukarı