Arkadan şarkı dinlerken oynanabilecek oyun önerisi

Hocam HOI4'te şarkıyla düşman askeri ezmek bana aşırı zevk veriyor ve sadece focus gidip 1-2 savaş yaptığınız minör ülkeler de var ama şarkı ağırlıklı bir oyun istiyosanız dediğiniz doğrudur.

HOI4 indirip deneyeceğim, merak ettim.

Metal ve rock müzik seviyorum. Barış akarsu, Erkin Koray, Barış Manço, şebnem ferah, duman, manga, Nirvana, guns n' roses, AC/DC, Metallica, pentagram falan dinlerim. Bunlarla az çok müzik zevkimi anlamışsınızdır :) dert olmayan, tasa olmayan, şarkıları dinlerken dalıp gidebileceğim, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağım bir oyun arıyorum.

Not: ETS 2 dışında bir şey önerirseniz sevinirim. Ayrıca PC platformundayım. Teşekkürler...

Hatred olabilir ben oynarken arkada şunu dinliyordum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Metal ve Rock müzik seviyorum. Barış Akarsu, Erkin Koray, Barış Manço, Şebnem Ferah, Duman, maNga, Nirvana, Guns N' Roses, AC/DC, Metallica, Pentagram falan dinlerim. Bunlarla az çok müzik zevkimi anlamışsınızdır :) Dert olmayan, tasa olmayan, şarkıları dinlerken dalıp gidebileceğim, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağım bir oyun arıyorum.

Not: ETS 2 dışında bir şey önerirseniz sevinirim. Ayrıca PC platformundayım. Teşekkürler...

BF1 alıp Osmanlı seçip müzik dinleyerek oynayabilirsin fena akıyor.

Metal ve rock müzik seviyorum. Barış akarsu, Erkin Koray, Barış Manço, şebnem ferah, duman, manga, Nirvana, guns n' roses, AC/DC, Metallica, pentagram falan dinlerim. Bunlarla az çok müzik zevkimi anlamışsınızdır :) dert olmayan, tasa olmayan, şarkıları dinlerken dalıp gidebileceğim, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağım bir oyun arıyorum.

Ghostrunner.

BF1'i 20 TL'ye düştüğünde almıştım da o oyun arkadan şarkıyla olur mu ki hocam :D? Adam gelse sesini duyamazsam falan sıkıntı olur belki.

Hocam haritalar genellikle büyük olduğu için çatışmalar ya karşılıklı tepeler ya cepheler ya da mesafelerin birbirine uzak olduğu alanlarda oluyor. Ses kasma ihtiyacı en az duyulan rekabetçi oyun olabilir. Seddülbahir haritasında Çakal Çökerten Zeybeği dinlerken İngiliz askeri avlamak aşırı eğlenceli oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı