Arkadaş ile oynanacak oyun tavsiyesi

45406

Kilopat
Makaleler
1
İyi forumlar, Uzun zamandır arkadaşım ile oynayabileceğimiz CO-OP, Online, türünde bir oyun arıyoruz.

Left4Dead 1&2, Arma 3, Gta Samp-MTA, LoL, Just Cause MP, CS:GO gibi oyunları oynadık artık zevk vermediklerini fark ettik.

Aklımıza Forest geldi bizim, Ücretli ücretsiz fark etmez tabi aşırı pahalı oyunlar sorun çıkartır.

Aslında tam olarak aradığımız oyun 2 kişi hikaye modu olan bir şeylere karşı savaştığımız ettiğimiz türden bir oyun yani L4D benzeri olabilir.

Dying Light tavsiye ederim, arkadaşla birkaç saat oynayabildik fakat gayet zevkliydi beraber oynamak. İndirime girdiğin Enhanced Ed. 40 TL oluyor, base oyun ise 27'lere iniyor.

Eğer alırsanız bana da haber edin, katılmak isterim.

Don't starve together, arkadaşlar bu oyun hakkında yorum yapmak istemiyorum, Başlı başına bir yapıt.

Don't starve together, arkadaşlar bu oyun hakkında yorum yapmak istemiyorum, Başlı başına bir yapıt.

O oyunun seveni çok biliyorum ama bana nedense hiç güzel gelmiyor. Point Click bir oyun olduğu için sanırım.

O oyunun seveni çok biliyorum ama bana nedense hiç güzel gelmiyor. Point Click bir oyun olduğu için sanırım.
Oyunun oynanışı çok zevkli bence bir dene hele arkadaşlarınla oynarsan, anı olarak kalan bir oyun oluyor.

Son düzenleme:
O zaman A Way Out tam sizlik. Oyunu sadece biriniz satın alsa yeter. Bildiğim kadarıyla, arkadaşınız demo versiyonunu ücretsiz indirir, sizde orjinal sürümden davetiye yollarsınız olur biter.

Geçen günlerde arkadaşlarımla The Forest'ı bitirdik gayet güzel oyun sarıyor cidden ve birde son 1 ay içerisinde gelen güncelleme ile Türkçe yamada geldi. Yani işin özeti kesinlikle öneririm.

Eski bi oyun fakat SWAT 4 efsane CO-OP oyunudur. Birlikte PUBG oynayabilirsiniz. Sven co-op oynayabilirsiniz steamde ücretsizdir. Sniper Elite serisi co-op mod da zevkli oluyor. Dövüs severseniz Mortal Kombat Complete Collection da tag team modunda oynayabilirsiniz. Battlefield online da ayni squada girip takilabilirsiniz. Gecen 3 kisi Insurgency girmistik. O da baya takim taktik oyunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…