Çözüldü Arkadaş incelemeleri gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HakimBey

Hectopat
Daha fazla  
Aynı görseldeki gibi PC'de de mavi boş bir ekrana bakiyorum. Arkadaş öğeleri; ekran görüntüsü, çizimler gibi diğer sekmelerde düzgün gözükse de burada inceleme yapılmasına rağmen boş gözüküyor. Aynı şekilde tüm zamanlar, sadece olumlu gibi seçeneklerde incelemeler gözükürken yalnızca arkadaş öğelerinde gözükmüyor. Steam desteğe yazdım onlar da çözemediler. Farklı internet veya cihazla da denedim. Web tarayıcısıyla da denedim.

Screenshot_20240301_094218_Steam.jpg

Çözüm
Yanlış hatırlamıyorsam Steam help diye bir site vardi.

Tüm çaban için çok teşekkür ederim. Gerçekten oldukça nadir bir durum gibi gözüküyor çünkü koca Steam forumunda 2 tane böyle başlık var. Kendimce çözüm buldum. Mağaza sayfasında arkadaşınız tarafından önerildi veya önerilemdi diye tüm inceleme yapanları görebiliyosun. Ve eğer profillerine tıklarsan direk incelemeye atıyor.
Aynı görseldeki gibi PC'de de mavi boş bir ekrana bakiyorum. Arkadaş öğeleri; ekran görüntüsü, çizimler gibi diğer sekmelerde düzgün gözükse de burada inceleme yapılmasına rağmen boş gözüküyor. Aynı şekilde tüm zamanlar, sadece olumlu gibi seçeneklerde incelemeler gözükürken yalnızca arkadaş öğelerinde gözükmüyor. Steam desteğe yazdım onlar da çözemediler. Farklı internet veya cihazla da denedim. Web tarayıcısıyla da denedim.

Eki Görüntüle 2129743

Profil ayarlarını varsayılan çevir bazen topluluk öğelerini gizliyor sonradan tek tek kendin istediğin ayarı yaparsın.

Profilin bağlı olduğu ülke serverini değiştirdiniz mi bazen Türkiye İzmir de oluyor bazen Türkiye Ankara.

Profilin bağlı olduğu ülke serverini değiştirdiniz mi bazen Türkiye İzmir de oluyor bazen Türkiye Ankara.
Konum türkiye il gösterme olarak seçiliydi.Ondan mı bahsediyorsunuz hocan?Server değiştirmeyi bilmiyorum.

Denedim değişmedi

Konum türkiye il gösterme olarak seçiliydi.Ondan mı bahsediyorsunuz hocan?Server değiştirmeyi bilmiyorum.

Denedim değişmedi
olmadı

Son düzenleme:
Konum Türkiye il gösterme olarak seçiliydi. Ondan mı bahsediyorsunuz hocan? Server değiştirmeyi bilmiyorum.

Denedim değişmedi.

Olmadı.

Hocam ayarlarınızın fotoğrafını çekip porfili tümden varsayılana çevirin bence eğer oda olmazsa Steam da yardım kısmına başvurun.

Hocam ayarlarınızın fotoğrafını çekip porfili tümden varsayılana çevirin bence eğer oda olmazsa Steam da yardım kısmına başvurun.
Başvurdum zaten.Daha fazla yardımcı olamıyacağimız için üzgünüz diyerekte konu kapandı.Sonra steam forumunda bunu yaşayanların olduğu bir sayfaya denk geldim.İnceleme yapan kisi sayısı 2den azsa gözüküyor,çoksa gözükmüyor.Hatta kütüphane sekmesindede gözükmüyor.Tek yol o kisinin profiline girip o incelemeyi bulmak.Konu 2 yıl önce açılmış.Hala aynı sorunu yaşadığını söyleyenler var.

Başvurdum zaten. Daha fazla yardımcı olamıyacağimız için üzgünüz diyerek de konu kapandı. Sonra Steam forumunda bunu yaşayanların olduğu bir sayfaya denk geldim. İnceleme yapan kisi sayısı 2'den azsa gözüküyor, çoksa gözükmüyor. Hatta kütüphane sekmesindede gözükmüyor. Tek yol o kisinin profiline girip o incelemeyi bulmak. Konu 2 yıl önce açılmış. Hala aynı sorunu yaşadığını söyleyenler var.

Hocam şansınıza çok nadir bir durum denk gelmiş 😃

Ve çok da sinir bozucu. Steam hata raporlama bildirme gibi bir yer var mı? Çünkü destek üzerinden olmuyor.

Yanlış hatırlamıyorsam Steam help diye bir site vardi.

Yeni konular

Geri
Yukarı