Arkadaşa Yazdığım Korkunç C++ Şakası

Can Kural

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara - Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar :)
En son C++ yazmış olduğum ŞakaŞaka uygulamasını arkadaşlarıma yolladım (adını değiştirerek) açtıklarında korkmadıklarını hatta ama hatta güldüklerini söylediler :)
Bende son gülen iyi güler diyorum ve bombayı patlatıyorum :) " Windows Old".
Arkadaşlar bu programı bilgisayara sızdırmak çok basit. Bir mp3 dosyası şeklinde exe dosyasını arkadaşımıza yolluyoruz ve açtığında müzik çalarken arka planda "Windows Old" yükleniyor. Arkadaşımız bilgisayarını açınca program başlıyor ve şu komutları çalıştırıyor:

-Windows gezginini devre dışı bırak
-Ağ bağlantısını kes
-ALT + F4 Haricinde tüm kombinasyonları etkisiz hala getir.
-Açılan programları beklet
:)

Bu işlemler gerçekleştikten sonra program açılıyor : ta ta ta :) ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uygulama kodla kapanınca eski haline geri dönüyor ve bilgisayarda yapılan tüm işlemler geri alınıyor :)
Yazdığım programı internete yüklemedim yükleyince çok kargaşa yaşanıyor yok virus var yok trojen var falan filan :)
İsteyen arkadaşlar olursa atarım.

Bu arada Recep Abi, Camtasia 'yı önerdiğin için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mp3 şeklinde exe dosyasını çalıştıracak kadar alt seviye bilgisayar bilgisine sahip arkadaşım yok. Yalnız kendini geliştirme açısından başarılı görüyorum cankural.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı