Arkadaşım 01 dizisinin etkisinde kaldı

Benim de çok yakın bir arkadaşım Vikings dizisinin etkisinde kalmıştı. Diziyi üst üste 2 kez bitirip saatlerce YouTube'da editlerini izliyordu. Uyurken de dizinin playlistini açıyordu. Ben ve arkadaşlarım ilk başta fazla takmadık. Ama sonra sokağın ortasında bağırarak “who want's to be king” gibi dizi repliklerini tekrar etmeye başladı. Sonra hep birlikte onunla konuştuk davranışlarını değiştirmesi gerektiğini falan söyledik bir süre sonra düzeldi.

Diziyi ve Beatler'i en az 293 kez dinletin ve izletin. O her 01 tarzı konuştuğunda sesini kaydedin. Aynı şekilde onu da net bir sayı veremem ancak 50 ila 100 arası olmadı daha fazla dinletin. O zaten o ses kaydını dinlediğinde farkına varacak"bu ne LAN! Bu ben miyim?" diyecek ardından yavaş yavaş o durumdan çıkmaya başlayacak. Kendisi adeta bir İstanbul Beyefendi'si olacak.

Orman da orangutan olup çıkmasın :D

01 izlemesinden daha iyidir hocam :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşınız buna mı benziyor?
Bir de yaşı kaç?
Bana biraz ilgi için yapıyormuş gibime geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bir de yaşı kaç?
Bide bunlar şu 2 emojiyi kullanıyo genelde :🤨📿

Bir de yaşı kaç?

Vallahi aynı bu. 17 yaşında.

Vallahi aynı bu. 17 yaşında.

Arkadaşınız sanırım biraz ilgisiz kalmış.
Dikkat çekmeye çalışıyor aklınca düzgünce konuşun bu şekilde yapman seni havalı yapmaz vs diye.
Sen kendin ol başkasına benzemeye çalışma tarzı konuşma yaparsanız anlayacaktır.
Yaşı da küçük değilmiş.
Ben 12 13 filan bekliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı