Arkadaşım beni bir kız için sattı

461368

Decapat
Arkadaşımla 5-6 seneden beri tanışıklığımız var çok kral iyi adamdır ama ilk defa böyle bir şey yaptı. Ona önemli bir şey sordum cevaplamadı. Kimle konuşuyorsun falan dedim kızla konuşuyorum bir sus dedi. Sevgilisi falan da değil rastgele bir kız. Yani sizce ne yapmalıyım küsmeli miyim? Siz ne yapardınız onu sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olur öyle. 18 senelik arkadaşımla öyle bir duruma geldik ki 1 senedir konuşmuyoruz.

Arkadaşınızın ilgisi başka yöne kaymış bir süreliğine. Zaman tanımak lazım.

Ama tabii herkesin kafa yapısı uymayabiliyor. Genele bakacak olursak, çok uzun yıllardır arkadaş olanlar var ancak insanlar zaman içerisinde değişebiliyor ve cins cins özellikleri ortaya çıkabiliyor. Bu davranışlarını devam ettirirse bir süreliğine iletişimi kesersiniz.

Arkadaşımla 5-6 seneden beri tanışıklığımız var çok kral iyi adamdır ama ilk defa böyle bir şey yaptı. Ona önemli bir şey sordum cevaplamadı. Kimle konuşuyorsun falan dedim kızla konuşuyorum bir sus dedi. Sevgilisi falan da değil rastgele bir kız. Yani sizce ne yapmalıyım küsmeli miyim? Siz ne yapardınız onu sormak istedim.
Beni kız istediği için bırakmıştı. Kız onu terslerse geri döner sana. Çok büyük bir olay da değil. Rastgele bir kızsa üstüne düşmeye de gerek yok.

Küsmek nedir yaş kaç? Kimsenin size ihtiyacı yok ve aynı şekilde sizin de kimseye ihtiyacınız yok, çok rahatsız ettiyse bir süre konuşmayı kesin, arkadaşlık ve diğer tüm ilişkiler geçicidir, daha çok arkadaş bulursunuz, kimse vazgeçilmez değildir.

Kız için bana küstü ve o kişi arkadaşım diyorsun. Yapılacak şey belli. Sizi ciddiye almayanı siz de almayacaksınız. Yılın hiçbir önemi yok. Bir de kızla konuşuyorum, sus nedir ya? :D O da iyiymiş.

Cevaplarınız için teşekkürler ben siz böyle bir durumla karşılaşsaydınız ne yapardınız diye sordumda arkadaşlar nedense gülmüş rahatsız olduğumu belirttim bu davranışdan o da özür diledi 2-3 haftadır o kızla konuşuyormuş sohbet sonunda bir yere varıyormuş birden ben spam ata ata yazınca öyle yazmış neyse gereksiz bir konuydu öylesine açtım zaten hadi görüşürüz.

Cevaplarınız için teşekkürler ben siz böyle bir durumla karşılaşsaydınız ne yapardınız diye sordumda arkadaşlar nedense gülmüş rahatsız olduğumu belirttim bu davranışdan o da özür diledi 2-3 haftadır o kızla konuşuyormuş sohbet sonunda bir yere varıyormuş birden ben spam ata ata yazınca öyle yazmış neyse gereksiz bir konuydu öylesine açtım zaten hadi görüşürüz.

Hocam spam atmayın. Ben de zamanında yapıyordum ve karşıdaki kişiyi çok rahatsız ediyor ne olursa olsun. Cevap vermiyorsa susun.

Tilkinin dönüp geleceği yer belli hocam. Azıcık sabredin geri gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru olanı yapmış dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı