Arkadaşım Don't Starve Together'da tavuk oldu

Reddit'te aynı sıkıntı ile ilgili bir konu açılmış. Google'a "Don't Starve Together became chicken" yazarsan karşına çıkacaktır. Eğer İngilizce bilmiyorsan Chrome'dan siteyi türkçeye çevirebilirsin.

Vakaya bak... Hayır yani mod kurmadım diyorsunuz ama oyunda tavukta yok ki.
Hocam var.
253

Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımla Don't Starve Together oyununu madness modda oynuyorduk, gün 103 oldu ve arkadaşım gece tavuğa dönüştü. Nasıl çözebiliriz, emeklerimiz çöp olmasın lütfen?
Woodie karakteri dolunayda rastgele 3 hayvandan birine dönüşüyor. Ve o tavuk değil kaz :)
Aynı zamanda kaz koştukça insana dönüşmesi uzuyor. O yüzden hızlıca insan olmasını istiyorsanız olduğu yerde dursun.

Woodie karakteri dolunayda rastgele 3 hayvandan birine dönüşüyor. Ve o tavuk değil kaz :)
Aynı zamanda kaz koştukça insana dönüşmesi uzuyor. O yüzden hızlıca insan olmasını istiyorsanız olduğu yerde dursun.
Hocam dün gece düzgün bir yanıt gelmeyince bizde oyundan çıktık, bir daha olursa yapalım artık.

Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımla Don't Starve Together oyununu madness modda oynuyorduk, gün 103 oldu ve arkadaşım gece tavuğa dönüştü. Nasıl çözebiliriz, emeklerimiz çöp olmasın lütfen?
Arkadaşın woodie oynuyorsa woodie çok ağaç kesince dolunay gecesi boyunca tavuk geyik ya da kunduz oluyor diye biliyorum. Bir süre sonra kendiliğinden geçiyor yalnız dikkat et açlığı 0 olacak arkadaşının yanından ayrilma ve yemek bulundur kendi yanında yoksa ölür. Woodie değilse bilmiyorum maalesef.

Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımla Don't Starve Together oyununu madness modda oynuyorduk, gün 103 oldu ve arkadaşım gece tavuğa dönüştü. Nasıl çözebiliriz, emeklerimiz çöp olmasın lütfen

Hocam dün gece düzgün bir yanıt gelmeyince bizde oyundan çıktık, bir daha olursa yapalım artık.
Durum ne oldu bu arada? Çözdünüz mü?
Bir de 103 gün hayatta kalmışsınız böyle bir şey ile karşılaşmamış olmanız çok garip.

Geri
Yukarı