Arkadaşım Frisby PSU almış

Modeline bağlı. Bazı modelleri çok üst seviye olmasa da iş görür. Ancak bu konuyu açtığınıza göre sertifikasız 500W almıştır tahminimce.Bu arada arkadaşınızı gta 5 online çağırmayın sistem yüke girince discordan aşağıdakine benzer bir ses duyabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aslında patlama veya bozulma ihtimali çok yüksek bir PSU, fakat en kötü 1 ayı çıkarır diye düşünüyorum.
Sertifikasız olduğu için süre 1 aydan 2-3 güne iner mi?

Düzgün kullanılırsa hiçbir şey olmaz.
PSU'yu düzgün kullanmamak nasıl oluyor? Bilgisayar çalışırken üstünde mum duruşu yapan mı var? 😆

Bir Turbox değil.
Turbox alsaydı şuan bilgisayar başında yazı yazmayıp, definde kürekle toprak atıyordum.

Sertifikasız olduğu için süre 1 aydan 2-3 güne iner mi?

PSU'yu düzgün kullanmamak nasıl oluyor? Bilgisayar çalışırken üstünde mum duruşu yapan mı var? 😆

Turbox alsaydı şuan bilgisayar başında yazı yazmayıp, definde kürekle toprak atıyordum.
Sertifikasız 300w Casper PSU ile 6 - 7 ay kadar FX sistem yürüttüm. Siz düşünün. :D

Sertifikasız 300w Casper PSU ile 6 - 7 ay kadar FX sistem yürüttüm. Siz düşünün. :D
Azrail'i doclamışsınız yoksa mümkün değil. Eğer Antartika kıtasında kullandıysanız o zaman tamam inanırım.

Alıntı bir espri yapacağım. ''Bunun gibi psu'lara daha çok TSK'nın ihtiyacı var.'' 😂
Düşmana dahi kullanırken acırım. Frisby bu başka bir şeye benzemez.

Hiçbir sorun yaşamayabilir de valla. Şans işi.
Haklısın %0.001 şansla hayata tutunma şansı var.

Geri
Yukarı