Arkadaşım Frisby PSU almış

Azrail'i doclamışsınız yoksa mümkün değil. Eğer Antartika kıtasında kullandıysanız o zaman tamam inanırım.

Düşmana dahi kullanırken acırım. Frisby bu başka bir şeye benzemez.

Haklısın %0.001 şansla hayata tutunma şansı var.
Konuyu ciddi sandım hocam. Siz devam edin.

Keyifli forumlar.

@Ebu Zalim bu sizin arkadaşınız olabilir mi?
Güzel denk gelmiş sen de güzel bulmuşsun ama benim açtığım bu konu, gerçeklik payı olsa da tamamen uydurma olduğu için imkansız lakin bu konuyu, elinde patlayan tüm Frisby kullanıcılarına armağan edebiliriz.

arkadaşım Frisby PSU almış. Ne zaman ölür?

En yaratıcı cevabı vereni çözüm olarak işaretleyeceğim çünkü gerçekten merak ediyorum. Arkadaşın odasının aşağıdaki resimdeki gibi olmasına sizce kaç gün kalmıştır? Ona göre cenaze hazırlıklarına başlayacağım. Arkadaşım değil bu arada, tanıdık biri. Yani arkadaşımın uzak arkadaşı.

Arkadaşının evine canlı bomba ihbarı yollasalar vatan haini terörist diye içeri alırlar.

Arkadaşım Frisby PSU almış. Ne zaman ölür?

En yaratıcı cevabı vereni çözüm olarak işaretleyeceğim çünkü gerçekten merak ediyorum. Arkadaşın odasının aşağıdaki resimdeki gibi olmasına sizce kaç gün kalmıştır? Ona göre cenaze hazırlıklarına başlayacağım. Arkadaşım değil bu arada, tanıdık biri. Yani arkadaşımın uzak arkadaşı.

Ben 2 sene Everest PSU kullandım. Bu 2 senenin sonunda sadece ilk açılışta fan sesi yapıyordu. Sistemi kapatıp 5dk sonra açınca düzeliyordu. Sonra garantiye yolladım düzelttiler. Şu an Corsair 650W kullanıyorum. Verimlilik açısından tabii ki Corsair daha iyi durumda. Ama Everest bende o fan sesinden başka bir sorun yaratmadı.

Arkadaşının evine canlı bomba ihbarı yollasalar vatan haini terörist diye içeri alırlar.
Evde değilken yakalayıp kafasına sıkarlar. Firizbi evdeyken yaklaşmazlar oraya.

Ben 2 sene Everest PSU kullandım. Bu 2 senenin sonunda sadece ilk açılışta fan sesi yapıyordu. Sistemi kapatıp 5dk sonra açınca düzeliyordu. Sonra garantiye yolladım düzelttiler. Şu an Corsair 650W kullanıyorum. Verimlilik açısından tabii ki Corsair daha iyi durumda. Ama Everest bende o fan sesinden başka bir sorun yaratmadı.
Hayattaki tüm şansını harcamışsın 😂 Bundan sonra talihsizlik silsilesi seni bekliyor.

arkadaşım Frisby PSU almış. Ne zaman ölür?

Bilgisayarı sevmediği birine hediye etsin içindeki PSU ile, 1 aya kalmaz kurtulur o kişiden 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı