Arkadaşım hesabıma hile yapmış

Hiç ticket falan atmanıza gerek yok boş yere ban yemeyin ayrıca uçan motor almanı öneririm.

Eninde sonunda ban görünüyor bu işin. Kendinizi ihbar ederseniz kesin bir sonuç olarak geçmiş olsun. Zamana bırakıp nasip kısmet derseniz de belki bir ihtimal kurtarırsınız.

Hocam zaten çok basılmamış, aşırı kasılı bir hesap da değildi öyle takılmak için giriyordum canım sıkıldığında, level 52 olmuş 13 milyon kadar da para var biliyorum az ama yine de içim rahat edemedi.

Ban yemezsiniz public de yapmadıysa tabii report aldıysanız o durum başka.

Public de oynadığından bahsetmedi hiç bana, kendi hesabında da hep invite only giriyordu. Biz beraberken de hiç public girmemiştik.

Aktif olarak invite only de hile basılmış hesabım var 1 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım. 200 level geçilmediği ve para abartılmadığı sürece sorun olmuyor.

Aktif olarak invite only de hile basılmış hesabım var 1 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım. 200 level geçilmediği ve para abartılmadığı sürece sorun olmuyor.

Peki public girsem bir sıkıntı çıkar mı? Daha önceden hiç ban yemedim. Rockstar hesabı hem Epic hem de Steam hesabıma linkli, o yüzden korkuyorum.

Peki public girsem bir sıkıntı çıkar mı? Daha önceden hiç ban yemedim. Rockstar hesabı hem Epic hem de Steam hesabıma linkli, o yüzden korkuyorum.

Millet mod menu kullandığını anlayamaz levelın falan az ise report almazsın. Public de kullanmadığın sürece sorun yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…