Arkadaşım hesabıma hile yapmış

Aylar sonra GTA 5 Online hesabıma girdiğimde bir baktım hem levelim hem param yükselmiş, fakat çoğu görev duruyor. Büyük ihtimalle arkadaşım yaptı fakat ben istemiyorum. Bu durumda ban yemek de istemiyorum, ticket atıp kendimi bir şekilde açıklayabilir miyim? Arkadaşım başka şehirden, başka bir bilgisayardan giriş yaptı. Hesabımın eskiden olan seviyesini ve parasını eski SS'lerden bulabilirim sanırım. Bu durumda ne yaparlar? Hesabı direkt sıfırlarlar mı yoksa eski haline geri mi döndürürler?
Hiç ticket falan atmanıza gerek yok boş yere ban yemeyin ayrıca uçan motor🙃 almanı öneririm.

Hiçbir şey olmaz eğer hilesiz oynamak istiyorsan yeni karakter oluştur oradan takıl. Artı olarak bu oyunda ban yemek çok zor ya sağlam griefer olman lazım bir serverdan 10 15 report yemen lazım ya da outdated hile kullanman lazım ki onda da direk ban yiyorsun.

Hocam zaten çok basılmamış, aşırı kasılı bir hesap da değildi öyle takılmak için giriyordum canım sıkıldığında, level 52 olmuş 13 milyon kadar da para var biliyorum az ama yine de içim rahat edemedi.

Hocam zaten çok basılmamış, aşırı kasılı bir hesap da değildi öyle takılmak için giriyordum canım sıkıldığında, level 52 olmuş 13 milyon kadar da para var biliyorum az ama yine de içim rahat edemedi.

Ban yemezsiniz public de yapmadıysa tabii report aldıysanız o durum başka.

Public de oynadığından bahsetmedi hiç bana, kendi hesabında da hep invite only giriyordu. Biz beraberken de hiç public girmemiştik.

Aktif olarak invite only de hile basılmış hesabım var 1 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım. 200 level geçilmediği ve para abartılmadığı sürece sorun olmuyor.

Aktif olarak invite only de hile basılmış hesabım var 1 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım. 200 level geçilmediği ve para abartılmadığı sürece sorun olmuyor.

Peki public girsem bir sıkıntı çıkar mı? Daha önceden hiç ban yemedim. Rockstar hesabı hem Epic hem de Steam hesabıma linkli, o yüzden korkuyorum.

Peki public girsem bir sıkıntı çıkar mı? Daha önceden hiç ban yemedim. Rockstar hesabı hem Epic hem de Steam hesabıma linkli, o yüzden korkuyorum.

Millet mod menu kullandığını anlayamaz levelın falan az ise report almazsın. Public de kullanmadığın sürece sorun yok.

Geri
Yukarı