Arkadaşım hesap çaldı

Benim arkadaşım Bilgisayarları Seviyoruz diye bir grupta admini dolandırdı sonra Admin onu siber suçlara verdi arkadaşım hesabı geri verdi üstüne para verdi. Bende korktum çünkü onu gruptan banlamışlardı gelişmeleri ona ben haber veriyordum. Admin arkadaşıma yazıştığın herkes dosyaya eklenicek dedi ödüm kopmuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da ki çocuklardan sanırım nonolive üzerinden elmas alacağım diye çalanlardan.

Benim arkadaşım bilgisayarları seviyoruz diye bir grupta admini dolandırdı sonra admin onu siber suçlara verdi arkadaşım hesabı geri verdi üstüne para verdi. Bende korktum çünkü onu gruptan banlamışlardı gelişmeleri ona ben haber veriyordum. Admin arkadaşıma yazıştığın herkes dosyaya eklenecek dedi ödüm kopmuştu.

Çoçuğuın yaşı kaçtı veren çoçuğun.

1615316979826.png

Konuyu hala daha anlamayanlar olarak dernek kuruyoruz.

1-13 yaşında bir çocuk ve arkadaşın hesap çaldı ve hiçbir şey bilmiyor.
2-arkadaşınla yaşıt olduğu göz önüne alınırsa daha yaşınız küçük tepki çekmeye çalışıyorsaniz çok yanlış yere geldiniz sosyal medyadan IP baglantilariniz ile siber suçlara şikayet edilebilirsiniz.
3-herhangi bir şey bilmeden bir hesap çalmış olamaz seni iyi keklemiş veya bizi boş yere oyalıyorsun.
Saygılar.
Çaldığın hesabın bilgilerini bilmiyorsa nasıl çalmış oluyor ?
Küçük yaş grubu ve ergenlikle alakalı tepki cekme isteği olabilir boş yere zaman öldürmeyin.

Çocukken her akşam yatmadan önce tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.
- Al capone

Geri
Yukarı