Arkadaşım ile bağımı koparmali miyim?

Hd6850

Hectopat
Makaleler
2
Selam dostlar. Direkt olaya giriyorum. Arkadasimin sanal kartı varken 10 TL atmıştım ona, son paramdi. Geri atacaktı fakat atamadı. Black kart alıp parayı bana atacaktı normalde fakat şimdi kartı gelmek üzere ama Valorant'tan skin alacağım diyor. Bende gram para yok. sistemimi yeni topladim .ailem para vermiyor ve domain alacağım. o yüzden 10 TL'ye ihtiyacım var. Sizce bağımi koparmali miyim? Olay 10 TL değil, olay dürüstlük (küfürler için özür dilerim sinirliydim).

Dosya Ekleri

• IMG_20210429_220659.jpg
    IMG_20210429_220659.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 312
  • IMG_20210429_220633.jpg
    IMG_20210429_220633.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 311
Selam dostlar. Direkt olaya giriyorum. Arkadasimin sanal kartı varken 10 TL atmıştım ona, son paramdi. Geri atacaktı fakat atamadı. Black kart alıp parayı bana atacaktı normalde fakat şimdi kartı gelmek üzere ama Valorant'tan skin alacağım diyor. Bende gram para yok. sistemimi yeni topladim .ailem para vermiyor ve domain alacağım. o yüzden 10 TL'ye ihtiyacım var. Sizce bağımi koparmali miyim? Olay 10 TL değil, olay dürüstlük (küfürler için özür dilerim sinirliydim).
Hayatınızdan çıkarın borcuna sadık olmayan insanlardan nefret ederim.

Birincisi, küfürler için (ben) affediyorum :)
İkincisi, ben çok "arkadaş" gördüm eski gittiğim okullarımda, çok dürüst bulunmaz, ama eğer içinde bir his varsa artık görüşmeme gibisinden, bağını kes çünkü arkadaşlık yakınlık demektir. Eğer sen onu hissetmiyorsan, tutmanın faydası yok.

Kesinlikle koparmalısın. Lisede bizim de bunun gibi kız vardı. Sanırım güzelliğine güveniyordu her şeyde. Ben de borç par vermiştim ve vereceğini söyleyip 3 yıl vermedi. Onu da engellemiştim zaten. Güzelliğine bağlı ama boş bir egosu olduğu için. Ne hikmettir 1 sene sonra anlamış engellediğimi ve ateş püskürmüştü. Ben de "En fazla ne yapabilirsin ki?" demiştim. İşleri gelince mesaj atarlar ya da ararlar. Böyleleri adam değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı