Arkadaşım ininal Kart bilgilerini gördü

RUSTfgh

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Zula oynarken arkadaşıma ekran veriyordum Discord'a ama ekranı açık olduğunu unuttum ve altın alıyordum, arkadaşım da kart bilgilerini gördü ve bana ekran fotoğraf aldım haha deyip güldü. Sonra oyuna harcarım falan dedi beni korkuttu. Sizce ne yapmalıyım? Kartımda hâlâ para duruyor bir şey almamış. Yoksa troll mü?

Arkadaşlar Zula oynarken arkadaşıma ekran veriyordum Discord'a ama ekranı açık olduğunu unuttum ve altın alıyordum, arkadaşım da kart bilgilerini gördü ve bana ekran fotoğraf aldım haha deyip güldü. Sonra oyuna harcarım falan dedi beni korkuttu. Sizce ne yapmalıyım? Kartımda hâlâ para duruyor bir şey almamış. Yoksa troll mü?

Karttaki parayı Trendyol cüzdana falan at sonra geri çekersin başka karta güvenmiyorsan.

Çek parayı öyle şaka olmaz zaten.

3D Secure kullanılmayan yerlerde (örneğin Amazon'da) tüm paranı harcayabilir. Eğer sanal kartsa iptal edip paranı başka bir karta aktar. Fiziksel ise tüm paranı bir sanal karta aktar.
Acilen Zula'dan arkadaş bulmayı bırak.
Öyle bir şey yazmıyor ama?

3D Secure kullanılmayan yerlerde (örneğin Amazon'da) tüm paranı harcayabilir. Eğer sanal kartsa iptal edip paranı başka bir karta aktar. Fiziksel ise tüm paranı bir sanal karta aktar.

Öyle bir şey yazmıyor ama?
Hocam Zula oynadıklarına göre, oyuna göre yaş tahmini yapmak istemiyorum ama, pek bir şey olacağını zannetmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kural 61: Zula oynayanlar forumdan kalıcı olarak ban yiyecektir. Zula oynanmaması gerekli, oynanması teklif dahi edilemezdir. Bu maddenin kaldırılmasını talep etmek perma ban cezasıdır. (!)

Kaç yaşındasınız acaba? :D

Geri
Yukarı