Arkadaşım ininal Kart bilgilerini gördü

Kural 61: Zula oynayanlar forumdan kalıcı olarak ban yiyecektir. Zula oynanmaması gerekli, oynanması teklif dahi edilemezdir. Bu maddenin kaldırılmasını talep etmek perma ban cezasıdır. (!)

Kaç yaşındasınız acaba? :D

Ben oynuyorum hocam. Bilgisayar sadece CS 1.6 ve Zula kaldırıyor sıkıyorsa banlayın(!)

Ben oynuyorum hocam. Bilgisayar sadece CS 1.6 ve Zula kaldırıyor sıkıyorsa banlayın
(!) bu işareti koyunca dediğiniz değişmiyor.
Üstünüze neden alındınız ki? Oyunun kötü olduğu gerçeği değişmiyor zaten (!) koyunca. Sadece bu kuralın gerçek olmadığını belirtmek için koymak zorundayım. Koymazsam yanlış bilgi damgası vurulur yoruma. Yanlış anlamayın bu arada. Amacım kötü değil, niyetinizi anladım :).

Üstünüze neden alındınız ki? Oyunun kötü olduğu gerçeği değişmiyor zaten (!) koyunca. Sadece bu kuralın gerçek olmadığını belirtmek için koymak zorundayım. Koymazsam yanlış bilgi damgası vurulur yoruma. Yanlış anlamayın bu arada. Amacım kötü değil, niyetinizi anladım :).

Kusura bakmayın hocam. Forumda Zula hiç sevilmiyor olduğu için oynayanlara kin kusmuşsunuz gibi gördüm. Yanıtımı düzeltmeye gidiyorum.
5TL'ye yeni ininal Kart al.

Çok basit mantık aslında parayı çekin kartı kapatın ya da bilgilerini (şifresini özellikle) değiştirin. Burada Zula'ya atıf yapma sebebimiz genelde bu oyunu oynayan kişilerin yaşları küçük oluyor ve böyle şeyler yapabiliyorlar.

Yani en kötü kartı kapatıp 5TL'ye yeni İninal alırsın bu kadar düşünmesi zor bir şey değil. Kartın içindeki parayı hayır amaçlı vermek istiyorsan içinde tut, kendime ait olsun diyorsan ATM'den çekebilirsin. Biraz düşünürsen aslında ne yapman gerektiğini çözersin :)

Çok basit mantık aslında parayı çekin kartı kapatın ya da bilgilerini (şifresini özellikle) değiştirin. Burada Zula'ya atıf yapma sebebimiz genelde bu oyunu oynayan kişilerin yaşları küçük oluyor ve böyle şeyler yapabiliyorlar.

Kesinlikle haklısınız hocam. Kitlesi 8-15 yaş arası oyunculardan oluşuyor her 100 oyuncunun 99 tanesi küfür ediyor.(Maksimum 44 yaşında oynayan gördüm.)

Yeni konular

Geri
Yukarı