Arkadaşım Minecraft sunucuma giremiyor

Desperado14

Picopat
Arkadaşlar Aternos'tan Minecraft 1.18.2 Forge sunucusu açtım içine furniture mod ve create mod kurdum kendimizde yükleyip Minecraft klasörüne attık. Sunucu açılınca ben girdim hiçbir uyarı vermedi fakat arkadaşım sunucuya girerken dünya oluşturuluyor ekranından sonra oyunu beyaz ekran oluyor ve yanıt vermedi ekranı alıyor oyunu çöküyor yani giremiyor. Ne yapmalıyız?

Bilgisayarı oyunu kaldırmaya yetiyor mu çünkü sunucu oluşurken normal dünyaya göre daha çok hafıza yiyor

Artı -1 Eksi
Aternos'ta Forge çok hata veriyor, her şeyin tam uyduğuna dikkat edin, sürümüne kadar.

İkinizde de orijinal sürüm mü var? Aternos'ta korsan oynayanlar için ayar vardı.

Arkadaşlar Aternos'tan Minecraft 1.18.2 Forge sunucusu açtım içine furniture mod ve create mod kurdum kendimizde yükleyip Minecraft klasörüne attık. Sunucu açılınca ben girdim hiçbir uyarı vermedi fakat arkadaşım sunucuya girerken dünya oluşturuluyor ekranından sonra oyunu beyaz ekran oluyor ve yanıt vermedi ekranı alıyor oyunu çöküyor yani giremiyor. Ne yapmalıyız?

T Launcher kullanıyorsanız ya da biriniz. Aternos ise sunucunuz ayarlardan korsanı aktifleştirmelisiniz.

T Launcher bazen bu sorunları yaşatıyor tlegacy kullansın ama yine çökerse farklı kullanıcı adıyla girsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı