Arkadaşının babasının yerinde olsam çeker vururdum Türkiye'de yaşıyoruz para kolay kazanılmıyor 5bin TL de az para değil.

Yazdığım gibi. Daha arkadaşım dolandırıldığını bile bilmiyor. Ona nasıl söylesem bunu da bilmiyorum.
Söyle tabii ki. Haksızlık üzerinde susan kişi; haksızlığı yapan kişiden bir farkı yoktur.

Söyleyeceğim. Ama uygun bir zamanda. Yarın söylemiş olurum zaten.
En kısa zamanda söyleyin ve hakkını arasınlar. Bir daha da tanıdık ayağına yatmasınlar, ne gelirse insanın başına tanıdığından gelir.

Bence hiç çaktırmadan iade ettirmeye çalış. Tatlı dille iade edebilirse ne güzel.

Denenir. Ama adam vicdan azabı çekiyor ise bunu kabul eder. Fakat bu kadar iyi biri olmadığı ortada.
8. nesil diye 1. nesil satıyor bence sırf bu mesajdan yola çıkılarak bir dava açılabilir.

Katılıyorum.
Denenir. Ama adam vicdan azabı çekiyor ise bunu kabul eder. Fakat bu kadar iyi biri olmadığı ortada.

Katılıyorum.

Ona bu konunun linkini atma düşüncesindeyim. Ona dediğim arkadaşım. O da babasına gösterir. Dava açabileceğini ve dolandırıldığını öğrenmiş olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…